Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért vannak olyan nők aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak olyan nők aki hordják házassági gyűrűt de közben nincsen is férjnél és senkije nincsen?

Figyelt kérdés
2021. nov. 29. 11:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Honnan tudni, hogy házassági gyűrű? Bepróbálkoztál és mondták, hogy bocsi, nem látod a gyűrűből, hogy férjem van? Vagy lány vagy ismersz ilyen nőket?
2021. dec. 6. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Én egyszer csináltam egy (szerintem) szép csaj képével egy kamu fb profilt és rettenetes, hogy mennyi kiéhezett kan talált be. Pedig nem is léptem be semmilyen ilyen jellegű csoportba.

Belegondoltam miféle ostrom alatt lehetnek a szép nők akiknek sok-sok ismerősük van (ismerősök-ismerősein keresztül is "támadják" őket); egy idő után marha unalmas a "szia, hogy vagy? nagyon csinos vagy" jellegű beszélgetéseket olvasni.

Gondolom a való életben is tepernek utánuk ami ellen jó lehet egy "házassági gyűrű" és akkor nem kell "magyarázkodni", hogy miért nem.

2021. dec. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
A zaklatók elkerülése végett is hordhatja, vagy biztonságérzetet ad, mert házasnak nézik, nem préda a férfiak szemében.
2021. dec. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!