Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért vannak olyan nők aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak olyan nők aki hordják házassági gyűrűt de közben nincsen is férjnél és senkije nincsen?

Figyelt kérdés
2021. nov. 29. 11:54
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Valaki tudna magyarázatot?
2021. nov. 29. 11:54
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
He? Nem lehet gyűrűt hordania annak, aki nincs férjnél? Én is örököltem a mamámtól egy gyűrűt, sima karikagyűrű, amit a gyűrűs ujjamon hordtam, amíg nem volt férjem. Nem tudtam, hogy tilos.
2021. nov. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Örökölték például és jelentőséggel bír nekik.

Karikagyűrűt nem igazán szoktak hordani olyanok, akik nem házasok.

2021. nov. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Ugyanazért, mint bármilyen más ékszert. Tetszik nekik, és úgy gondolják, jobban néznek ki vele. Illetve van olyan réteg is, akik pont amiatt hordják, mert hátha úgy békén hagyják őket a férfiak. Bármi is az oka, minden joguk megvan hozzá.
2021. nov. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

1. Tetszik neki.

2. Örökölte.

3. Házas, csak te nem tudsz róla.

4. Így akarja elkerülni, hogy a férfiak megközelítsék.

2021. nov. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Mit jelent a házassági gyűrű neked? Igen, a nők hordanak ékszert, gyűrűt is, nem feltétlenül eljegyzés, házasság okán.
2021. nov. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Az nem jegy-gyűrű, hanem fux. A legtöbb középkorú nő legalább kettő gyűrűt hord/kéz, kivéve az olyan visszafogottabbakat, mint az anyám, esetleg a rosszabb környéken élők, ahol a rejtett erőforrásék szépen leszedik arról akinek van. "Ád má nekem, neked nem kell"
2021. nov. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is most fogok gyűrűt venni lehet, mert tetszik. Sokáig hordtam gyerekként és kamaszként (tűzzománc gyűrűt, amely ajándék volt), aztán sokáig nem, de most megint rámjött, hgogy kéne.
2021. nov. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mert tetszik nekem
2021. dec. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
zaklatók távoltartására pl
2021. dec. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!