Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan, aki nem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki nem az igazihoz ment hozzá/vette el?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy tudod, ki lett volna számodra az igazi, ám valami miatt mégsem mellette kötöttél ki. Tudsz így teljesen boldog lenni, milyen így az életed? Változtatnál valamin?
2021. nov. 4. 14:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az igazi nem létezik ;)
2021. nov. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Egyes, szerintem az igazit értelmezhetjük úgy, hogy az eddigi legnagyobb szerelmed, aki a legnagyobb hatást gyakorolta rád, aki a képzeleetbeli rangsorodon az első. VAN ilyen. Nekem pl. van és felejthetetlen marad életem végéig. TÖkre egyetértek azzal, aki azt mondta, lehozod az életről. A szerelem, a párkapcsolat, a házasság három külön dolog. Te levezeted, hogy az igazi csak akkor lenne igazi, ha leélnéd vele az életed és évtizedek múlva is annak tartanád.Nem kell vele leélni az életed, lehet egy fiatalkori rövid románc is.

Az igazi olyan értelemben nem létezik, hogy nem nagyon fordul elő, hogy vele élik le az emberek az életüket és haláluk napjáig nem bánják meg. De olyan értelemben létezik, hogy sok embernek van olyan ember az életében, akinek kiemelt helye van a szivében.

Nincs ebben semmi naivizmus, egyszerűen nem kell összemosni a szerelem, a párkapcsoalt és a házasság kategóriákat. Ez három külön dolog, valaki életében van köztük átfedés, valaki életében meg nincs..

2021. dec. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!