Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miből, hogyan lehet "karamellt...

Miből, hogyan lehet "karamellt", ami a legjobban hasonlít az igazihoz, de nem kristálycukorból van?

Figyelt kérdés

Nyilván barnacukor, gyümölcscukor, és egyebek egy kaptafa jelen esetben a kristálycukorral.

Pár dolgot kipróbáltam már, de köszönőviszonyban sem volt.

Valakinek valami bevált ötlet?



2020. jan. 16. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:

A karamellt nem lehet másból elkészíteni.

VISZONT ha azt akarsz enni, akkor egyél keveset - ha te készítenéd, akkor vagy kis adagot csinálj, vagy a többit add oda más valakinek (családtag, szomszéd, munkatárs).


HA keveset eszel belöle, attól semmi gond sem lesz, csak utána nem leszel annyira kiéhezve rá.

2020. jan. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ezeket nézted?


[link]

2020. jan. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 Na ez az, aki nálam nem válik be, így el is vetem, vagy betolok egy Snickerst rosszabb esetben.


#2

Datolyásat meg a sűrített tejeset próbáltam eddig, a többi nem volt kivitelezhető, de átnézem, hátha van, amit nem láttam még. Köszi

2020. jan. 16. 13:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nincs bajod az édesítőszerrel, akkor ez:

[link]


A vajkaramella ízesítésű. Én utálom az ilyen szirupokat, édesítőcseppeket, de ebből, ez az íz tökéletes. Abszolút hozza a karamella ízt, és nincs kifejezetten édesítőszer íze.

2020. jan. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!