Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lányok! Melyik diéta vált be...

Lányok! Melyik diéta vált be nektek a legjobban?

Figyelt kérdés
Valami olyat szeretnék amitől tényleg lehet fogyni és nem túl extrém.

2019. júl. 18. 14:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Keto
2019. júl. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
LCHF
2019. júl. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

WHO ajánlás szerinti makrotápanyagarány (nem tudom fejből, de a kalóriaszámlálók erre vannak beállítva alapból általában), kevés hozzáadott cukor, kevés finomított szénhidrát, sok zöldség, sok nyers zöldség, sok élelmi rost (25-30 g az ajánlás, az elég sok). Sok mozgás. Nincs ebben semmi extrém :-)


A súlytartáshoz nekem csak annyi kell (a sok mozgáson felül), hogy az édességekben mértéket tartsak. De ha betartom a WHO max 25 g hozzáadott cukor ajánlását (amibe bele kell számolni a gyümölcslevekben levő természetes cukrot is), az elég hozzá, másból nem vagyok hajlamos túl sokat enni.

2019. júl. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Pasi vagyok de azért leírom. Nekem is az lchf étrend vált be. 1 év, 145kilóról indultam, 90 lettem (190cm magas). Inzulinrezisztenciával diagnosztizáltak- ennek a diétának köszönhetem, hogy szinten tartom a betegségemet. 135g fehérjével, 80gramm szénhidráttal és 150/160 gramm zsírral csináltam végig a fogyást. 3 éve tartok súlyt, de ahhoz egy picit emelnem kellett a szénhidráton, de így is 100 gramm alatt vagyok. Minden labor értékem normális, a koleszterin is, az inzulinom is hála égnek.
2019. júl. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Vercsoport dieta!
2019. júl. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kalóriaszámolás
2019. júl. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Novenyi es zoldsegalapu etkezes, 1200 kaloria/nap. nehez, de nem lehetetlen!
2019. júl. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Andizsuzsi ***** válasza:
Szintén számolás, bár én relatíve magas CH-val (145g). Ennél kevesebbel nem működök, ideges, feszült vagyok, állandóan éhes, zsírral nem tudok jól lakni, bár minden étkezésemhez eszem, salátákat is tökmagolajjal. Nem vagyunk egyformák, mindenkinek ki kell tapasztalnia, neki mi a jó. Az üres kalóriákat mindenképpen kerülni kell, az étkezés a test táplálásáról szóljon, ne önjutalmazás legyen. A lényeg kérdező, hogy olyan módszert válassz, amit életed végéig tudsz követni.
2019. júl. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2019. júl. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kalóriaszámlálás. Finomított, hozzáadott cukrokat kerültem, lisztes dolgokat, tésztát is.
2019. júl. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!