Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan, aki nem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki nem az igazihoz ment hozzá/vette el?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy tudod, ki lett volna számodra az igazi, ám valami miatt mégsem mellette kötöttél ki. Tudsz így teljesen boldog lenni, milyen így az életed? Változtatnál valamin?
2021. nov. 4. 14:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Majd megmondom, ha meghaltam. Honnan a fszomból húzzam elő, hogy ki az igazi és ki nem, most komolyan? Ezt a hányadék tündérmeség illúziót felnőtt fejjel jó lenne kinőni, mert baromi toxikus és kontraproduktív. Van 8 millió ember. Abból van egy marék, akivel működik a közös életed, a többivel meg másnak működik. Nincs igazi. Nincs neked teremtve az anyád picsája sem. Van néhány ember, akivel hasonlóak vagytok, vonzódtok egymáshoz és tudtok egymással tervezni, egy irányba haladni. Ezek közül ha az egyiket megfogod magadnak, lesz egy normális magánéletetek. De ez akkor derül ki, hogy így alakult-e, ha már nem éltek és tudjátok, hogy nem volt válás, nem volt megcsalás, ment együtt minden szépen. Nem akkor, mikor összejöttök. Ha a szaros igazit hajtod, mert azt hiszed, hogy olyan tökéletes vagy, hogy megillet egy tökéletes ember, akivel nem kell dolgoznotok együtt semmin, akkor meg is rohadhatsz egyedül.
2021. nov. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Milliárd * na
2021. nov. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Hát "kissé" vulgáris, de arany minden szava az egyeskének.

Szembejön valaki akivel nagyjából el tudtok képzelni egy életet és hogy mi sül ki az egészből az már rajtatok múlik.

2021. nov. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja igen, annyival egészíteném ki, hogy a hullámölgyek, a megcsalás, az esetleges válás van hogy mégis előfordulnak a sírig tartó kapcsolatokban is.
2021. nov. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

Az igazi fogalma nálam nem egy konkrét ember, hanem egy olyan ember, aki szeret, tisztel, ügyel arra, hogy nekem jó legyen és én ugyanígy viszonyulok hozzá.

Ebből biztos több, mint 1 van a földkerekségen, de nekem elég az az 1, akit megtaláltam. :)


Nem tudnék olyan házasságot elképzelni, ahol "hát nekem annyira nem a zsánerem, de ez van" alapon vagyok együtt valakivel. Akkor már inkább tisztes egyedüllét.

2021. nov. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
1-es minden szava igaz, és marha jó a humora.
2021. nov. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Biztos van. De az, hogy boldog lenne, mert hozzament egy lepattanohoz, az kizart. Jellemgyengeseg, ha nem keresed meg azt, akivel minden jo.
2021. nov. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogy van-e igazi? Ez jó kérdés!

Az emberek többsége huszonéves kora körül házasságot köt és szentül meg van győződve hogy az igazival lépett frigyre. Aztán telnek múlnak az évek és 40-50 éves koruk körül ugyanezek az emberek válnak! Pedig ők azzal házasodtak aki az igazi volt! Igen abban az életkorban, akkori "eszükkel", az igazinak számítottak. Csakhogy az emberek jobb esetben személyiségfejlődésen mennek keresztül életük során (vannak akik visszafejlődésen). Ha két ember akik szeretik egymást nem tudnak együtt fejlődni, együtt tanulni, nem hasonlóak a terveik stb., akkor eltávolodnak egymástól! Akit igazinak gondoltak 20 évvel ezelőtt, már rég nem lesz igazi, még ha akkor meg is mertek rá esküdni!

Ha az alapok stimmelnek, és tesznek is a kapcsolatért, akkor bárkiből lehet igazi!

Szóval #1-nek igaza van! :)

2021. nov. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
Lehet, hogy egyesnek igaza van, de rohadt illúzióromboló. Teljesen lehozott az életről😂
2021. nov. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én úgy értelmezem a kérdést, hogy mindenki élete nagy szerelmével kotott-e házasságot. Én nem! Lanykoromban 2-szer voltam fülig szerelmes. 2-szer elhagytak. A férjemet mikor megismertem, külsőre tetszett, megtapasztaltam milyen az amikor egy férfi figyelmes, szeret de nem voltam szerelmes. Meg -nő létemre- a szexualitás is kozrejatszott. Imádtam, hogy van állandó kielégítő ni életem. Gyerekekre vágytam. Osszejott. Már nem tudnám magam mással elkepzelni csak vele.
2021. nov. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!