Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mik az előjelei annak hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik az előjelei annak hogy a párod/férjed előbb utóbb meg fog ütni, meg fog verni előbb-utóbb?

Figyelt kérdés
2021. okt. 21. 20:48
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
79%

Esetleg olyan szóhasználat, mint a "Mindig tied az utolsó szó?", "Fogd már be a pofádat", "Ne mondjam mégegyszer!" stb utalhat olyanra, hogy átmegy más cselekvésbe is.

A Szavakkal verve című könyv is jó olvasmány lehet, persze elképzelhető hogy nem mindenkinél megy tovább a szóbeli erőszak.

2021. okt. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Először verbálisan kezdődik többnyire.Lehúzza az önbizalmad, nem vagy jó, elég okos.Korlátoz, kivel hova mehetsz.Kivel mit beszélhetsz.Féltékenykedik.
2021. okt. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
78%
Az első jel, hogy ez a kérdés egyáltalán felmerül, már önmagában óriási probléma. Ez innentől minden, csak nem párkapcsolat.
2021. okt. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
0%

Amikor azt látod, hogy egy ököl 70-80 km/h -ás sebeséggel közelít az arcodhoz, akkor meg leszel ütve.

:)))

2021. okt. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
100%
Arrogáns, lekezelő, tiszteletlen beszéddel, megnyilvánulásokkal kezdődik. Buta hülyegyerekként kezeli másikat, aki a lelkigyengesége miatt, belemegy ebbe az egyenlőtlen kapcsolatba. Mert ehhez bizony a másik fél is kell, aki nem egyenrangú kapcsolatot keres, hanem támogatást védelmet remél a párkapcsolattol. És ilyen hozzáálással meg is találja azt a másik lelkisérültet, aki a saját lelkiproblémáit a másik becsmérlésével megalázásásával probálja kompenzálni.
2021. okt. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Az első komolyabbnak mondható kapcsolatom 10 hónapos volt.

Az első hónapokban boldog voltam vele. Úgy éreztem ő is az. Ezt mutatta. Aztán megkérte a kezem és utána megváltozott. Illetve kezdte kimutatni milyen valójában.

Elkezdett nagyon birtokló lenni, féltékenykedett ok nélkül, de kb mindenkire. Nem akarta hogy másokkal beszélgessek, nem akarta hogy barátokkal találkozzak, Folyton veszekedést generált , megcsalással vádolt, mikor pl a barátnőimmel találkoztam, de biztos hazudok stb. Idővel veszekedéskor elkezdett agresszíven viselkedni, felrugta a széket, tányért tört, hozzám vágta a könyvet stb. Ekkor már sokadszor beszêltem vele ezekről, és sokadszor ígért fűt fát.

Mikor aztán sokadszor se változott semmi, eldöntöttem, hogy szakítok, találkoztunk, de késett a vonatom, ebből megint vita lett, megcsalással vádolt, majd elrohant.

Másnap jött vissza azzal, hogy neki milyen bűntudata van, mert sokat ivott, és lefeküdt valami csajjal.

Amikor közöltem, hogy részemről ennek a kapcsolatnak vége, felhúzta magát és megütött, a karomat rángatta, megszorította, ellökött. Üvöltözött velem, hogy egy hiba miatt nincs jogom őt elhagyni, majd akkor szakítunk amikor ő akarja, és egyébként is baromi ronda vagyok mit képzelek, soha senki másnak nem fogok kelleni stb stb. Ja és öngyilkossággal is fenyegetőzött, és ránk zárta az ajtót, a kulcsot eltette.

Mondtam hogy csak nyugodtan, és otthagytam. Aztán 6 hónapra rá számot és mailcímet kellett cserélnem mert folyamatosan zaklatott.

4 évre rá hogy szêtmentünk, megismertem életem szerelmét, 1,5 év múlva össze is házasodtunk. :)

Pár évvel ezelőtt az exem rám talált a közösségi oldalon, össze akart jönni, panaszkodott, hogy 3 lány kezét is megkérte már de mindegyik egy éven belül elhagyta. megírtam ha nem látta volna, bár publikus, házas vagyok, és boldog a férjemmel, és ő engem semmilyen szinten nem érdekel. Ha nem lenne férjem, akkor se kellene egy ilyen aljas valaki mint ő. Közöltem, hogy ne fárassza magát, mert letiltom és meg is tettem. Kaptam még pár kamuprofilos trágár, gusztustalan mocskolódó üzenetet, azokat is tiltottam, aztán szerencsére megunta.

Hát ennyi a teljes sztori.

Valahol a birtoklási mánia és a tárgyak dobálása közt kellett volna elhagynom.

2021. okt. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Nálunk nem volt előjele. Tökéletesen nyugodt embernek ismertem meg, aztán hoppá, mint semmiből a villámcsapás ért, mikor megrázott és erőből ellökött az utcán.


Ja, mert ő már mennyit tűrt... És ember, ahelyett, hogy magadban dédelgeted a sérelmeidet, nem lett volna egyszerűbb kinyitni a szádat és megmondani, hogy ez ez ez meg ez a probléma, és próbáljunk változtatni rajta.?


Ja, ő nem ilyen, hanem elfojtja az érzelmeit, évekig nyelt jópofizott, aztán hoppá.

2021. okt. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

27-es


A tutyimutyi, zárkózott netán éretlen férfiak mind ilyenek. Olyan sok férfias vonása biztos lehet.

2021. okt. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy "előjel és az erőszak tovább is megy", de elképzelhető:

Könnyen, gyorsan felemeli a hangját ha indulatba jön, vagy ha igazát akarja bizonygatni, esetleg rád is ordít.

2021. okt. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!