Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mik az előjelei annak hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik az előjelei annak hogy a párod/férjed előbb utóbb meg fog ütni, meg fog verni előbb-utóbb?

Figyelt kérdés
2021. okt. 21. 20:48
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
91%

hát nem tudom sztem annyira nincs jele max ismered és látod rajta hogy hirtelen haragú és agresszív pl. ha ideges elkezd rugdosni ütni valamit vagy hirtelen nagyon mérges tud lenni

UI. ajánlom neked a Most már elég cimű filmet. az egy kis mértékben erről szól nézd meg nagyon jó

2021. okt. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%
Nyugi nàlam az első düh roham utàn vége. Éltem egy elmebeteggel 20 évet. Igazam lett az ex is az volt.
2021. okt. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
86%

Előtte az, hogy beszél arról, hogy meg kéne verni téged, vagy felpofozni.

Vagy arról beszél, hogy az exét megverte, vagy meg kellett volna vernie, ütnie, stb.

Vagy másokról beszél úgy, hogy meg kéne ütni.

Még korábban a verbális bántalmazás a jel.

2021. okt. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
18%

Pl. ha rájön, hogy megcsaltad.

valószínűleg meg fog ütni.

2021. okt. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
92%
A toxikus kapcsolat sosem puszival és öleléssel végződik.Aki először csak sokat veszekszik,hangosan kiabál veled,mindenfélét hozzád vág az másodszor már jó eséllyel ütni is fog,főleg ha komoly dolgokról van szó.
2021. okt. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
83%
4,ha megcsal valaki vagy te csalsz meg valakit sem lehet kezet emelni a másikra.
2021. okt. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:
100%
Leírtuk neked, hogy hagyd ott! Felesleges azt tippelgetned, hogy mikor fog ütni. Fog. Nekem is volt ilyen exem, nem volt verekedős típus, aztán egyszer mégis majdnem megfojtott. Nem biztos, hogy kis pofonocskákkal kezdődik az elmebaj. Amúgy is leírtad, hogy lökdös és szorongat. Legyyen már ez elég, hogy elhidd, egy agresszív állat a pali.
2021. okt. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Nálam volt egy pont, hogy MÉG nem ütött, de valahogy mégis úgy fogott le az ágyban, hogy fájt.

A másik előjel meg, hogy a nagy büdös semmiért veszekedett, szó szerint a semmiért bántott meg. Nem értettem, jóvá akartam tenni.

2021. okt. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
82%
A nárcisztikus viselkedési minták elárulják. Ha nem tudod mik azok, guglizd ki.
2021. okt. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
93%

Mostoha apám évekig verte anyut,akkor is,mikor már szétmentek,mert a ház,amiben laktunk,mostoha apámé volt.

Volt hogy biciklit dobodt rá,vagy ostorra verte,mi kicsik voltunk,de mindenre emlékszünk.

Anyu ez miatt halt meg.. 13 éves voltam,az öcséim még kisebbek

2021. okt. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!