Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Koraszülés előjelei? Tapasztal...

Koraszülés előjelei? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Volt valakinek koraszülése úgy, hogy csak nagyon enyhe figyelmeztető tünetek voltak? Ha igen, akkor mik voltak azok, és mennyivel az szülés előtt kezdte el érezni őket? Olyanok tapasztalatai is érdekelnek persze, akiknek nem csak enyhe előjelek voltak.
2021. okt. 6. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen előjele nem volt a szülésnek, 35 plusz 6 napon elfolyt a magzatvíz, este volt egy kis hasmenésem és joslofájások voltak elötte napokig.
2021. okt. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kora szülsénél tünetek:vérzés,görcsök,fájások,magzatviz elfolyás,.
2021. okt. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Semmi előjele nem volt. 2 héttel korábban az orvos mindent rendben talált. 26 hétre szültem. Gyereket nem vittem haza.
2021. okt. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

kettes válaszolo vagyok.42 éves most a szomszéd asszonyom és 2000 márciusára volt ki irva szülni dátumot nem tudom pontosan,első terhesség első baba. 2000 január közepén megszült ak órházba természetes uton. 7. hónapra. Mi volt az elő jele koraszülésnek,miér lett koraszülése nem tudom. baba 2,5 kg lett. mamár egészséges 21 éves fiu semmi egészségkárosodása betegsége nem lett.babának szerencséje az volt,hogy sulya akkroa volt,mint 1 időre született babájé. szomszéd második szülése már ki irtn apon történt és ott is baba meg maradt


hármas válasozlo:sajnálom az esetedet,nagyon

2021. okt. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3 koraszülős szobatársam volt a kórházban. Egynek hetek óta volt vérezgetés, görcsök. Őt be is fektették, végül a 30. Héten folyt el a magzatvíz, így tovább nem tudták visszatartani a babát. A másik kettőnek semmi előjele nem volt, csak megindult a szülés.
2021. okt. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt előjele, még csak nem is keményedtem soha előtte. Aztán 32 hetesen egyik reggel gyomorfájással indult, ami átváltott jobb oldali alhasi fájdalomra. Azt hittem, vakbélgyulladásom van. Majd egyszercsak bekeményedett az egész hasam, mint a beton, úgy is maradt és elfolyt a magzatvíz.
2021. okt. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jézusom, amiket én olvastam erről, ott azt sugallták, hogy lehet mondjuk azért pár nappal előtte gyanakodni.

Azért kérdeztem amúgy, mert pár napja sokat keményedik a hasam, és a derekam fáj. Azért kezdtem el aggódni miatta, mert olyan hirtelen jelentkeztek ezek. Múlt héten még azt sem tudtam mi az a derékfájás meg haskeményedés. És azt álmodtam, hogy koraszülött lett a babám, de ez álom, nyilván csak baromság, hiszen a tudatalatti félelmeim jelennek meg benne.

Köszönöm azoknak, akik leírták a történeteiket, és sajnálom nagyon aki így elvesztette a babáját :(

2021. okt. 6. 21:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!