Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mik az előjelei annak hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik az előjelei annak hogy a párod/férjed előbb utóbb meg fog ütni, meg fog verni előbb-utóbb?

Figyelt kérdés
2021. okt. 21. 20:48
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen mindegy mit írnak neked, úgyis addig maradsz vele, míg le nem üt. Van, aki ennél tovább is tűri, és rendszeres bantalmazásba megy át az egész. Jó úton haladsz efelé!
2021. okt. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
86%
Kihagytam, hogy ha az exétől tudod meg, hogy őt bántotta. 3. voltam.
2021. okt. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

10: :((

És ki nevelt fel titeket?

2021. okt. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
88%

Először a nővéremékhez kerültünk,ő kapott ránk elég sok állami támogatást,de semmit sem vett nekünk,én egy kis kamrába laktam,ők sokat ittak,folyton dolgoznunk kellett,leginkább nekem,ganézni,szárat vágni,szennyvizet kihordani télen nyáron.

Igazából sokszor próbáltam öngyilkos lenni,hol leszakadt a léc, hol kihánytam a gyógyszert (ők nem tudták)

Volt hogy lekötöztek,és megengedték hogy a részeg barátai nyúlkáljanak intim helyeimre.

14 voltam..

Állandóan ittak.

Az öcséim csak 1 évig voltak velünk,én 2 evet húztam,majd megszöktem..

Nem engedték hogy tanuljak,cseléd voltam nekik

Tudom hogy nehéz elhinni,de így van

Jelenleg normális életet élek.

Van munkám,családom,férjem,házunk.

24 vagyok.

Másik városban élek tőlük,de sajnos volt olyan hogy össze futottunk,vagyis ők nem láttak,én igen,és elkezdtem pánikolni,nehéz ezt az érzést leírni..

Sokáig voltak remalmaim.

Szóval,majdnem 15 évesen akartak futattni,akkor elszöktem onnan.

Na egy olyan helyre,ahol lelkileg terrorizáltak,a nevelőm egyszer mondta,hogy néha össze bújhatnék a fiával,aki 17 évvel idősebb volt nálam,de a szüleivel lakott.,és enni sem adtak,ez 2 évig így ment..

Volt egy idősebb barátnőm,aki levideozott otthon mindent,hogy nem.volt élelem,és bement a gyamugyre.

Utána kerültem olyan helyre,ahol jó volt,lelkileg támogattak, de kevés idő volt.

2021. okt. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
89%
Tényleg nehéz elhinni, borzasztó.
2021. okt. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
90%

És nem is M.O,hanem Szerbia.

De élek,jól vagyok,vannak terveim,álmaim.

2021. okt. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
89%
#14: Ez szörnyű.
2021. okt. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
89%
Aki észreveszi a jeleket de nem lép, akkor nem lehet nagyon segíteni se sajna.
2021. okt. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Mi a gond? Ez a kérdés felmerült benned, hogy esetleg valami gáz lesz?
2021. okt. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:
100%
Az hogy milyen habitus az ember, ha nem tűr ezt azt, pl hogy vissza beszélj, ez egy jel, de ha meglök, vagy karodnál fog ráncigál, vagy ha látod rajta, hogy emeli a kezét oldalra, nem rád, de amolyan én vagyok a nagyobb tartásban.
2021. okt. 22. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!