Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van más is aki kiábrándult a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is aki kiábrándult a férjéből? Lent folyt.köv.

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy egyáltalán nem vonzódom már a férjemhez. 12 éve vagyunk együtt, több mint 30 kg-ot hízott közben. Sokszor büdös a szája, nem szokott fogat mosni. Annyiszor mondtam már neki, hogy mosson fogat, meg menjünk el együtt fogorvoshoz, de szar.ik rá. A testének is fura szaga van, pedig fürdik mindennap, dezodort is használ. Nem izzadság szag, nem tudom mi ez. Sokszor úgy érzem, hogy fürdés után is büdös a pénisze, ami elég lohasztó szex előtt. Egész nap hangosan fingik, totál kultúrálatlan módon. Az itthoni ruháit úgy kell róla leimádkozni, hogy ki tudjam mosni, mert amúgy a végtelenségig hordana egy nadrágot. Egyszer megszagoltam egy ilyet. Az állatkertben a görényházban nincs ilyen szag mint amit a férjem nadrágja áraszt 🤢De ő így érzi jól magát.

Nem tudom mit tegyek, nem változik bennem ez az érzés. Nem szeretek vele össze bújni, gyűlölök csókolózni is már, a szex borzasztó rossz, minden pózban, mert már akkora darab, hogy sehogy sem jó.

Meg kértem már többször is, hogy változzon, de mintha a falnak mondanám.

Totál el vagyok keseredve. Van 2 gyerekünk is. Én már régóta nem vagyok boldog vele, a fentiek miatt többek közt. Ilyenért hagyjam el?


2021. szept. 30. 20:55
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

#20

Az attól is lehet, hogy nem iszik elég vizet. Plusz a szokásos okok: dohányzás, alkohol, fogproblémák, cukorbetegség...

2021. okt. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Csak akkor büdös neki ha már 1 hete nem mosott fogat. Sokszor lehetetlen küldetés rá venni

Már tettem is ki kérdést, hogy mit tegyek, hogy fogat mosson. Azt írták hívjam be a fürdőszobába és mutassam meg neki,hogy hogy kell, mert ez az ő érdeke. Hát sajnos csak poénnak vette. A kérdést meg jelentették és törölték.

2021. okt. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%

A részéről ezek nagyon igénytelen dolgok, de szerintem te sem vagy hibátlan a szőrös lábaddal. Nem azt mondom ezzel hogy ugyanolyan szintű igénytelenségek, de nem valami nagy cécó havonta egyszer legyantáztatni. Ha én egy acélpengével minden hajnalban meg tudom nyúzni az arcom, akkor havonta egyszer neked is beleférne.


Tényleg, ha tipp-topp lennél és úgy kérnéd a férjed hogy "zárkózzon föl" akkor vajon megpróbálná?

2021. okt. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy depressziós? Középkorúak válsága stb. Attól is elhagyhatja magát és érdektelenné válik a higénia iránt, szinte mindentől elfordul ami korábban érdekelte.
2021. okt. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem lenne kedvem szexiskedni ilyen férjjel. Az más kérdés hogy én magam miatt borotválkozom.

Ha nem tudod őt már elviselni akkor itt a vége. És ez nem a te hibád, egy valamire való nő sem tűrne meg egy ilyen pasast maga mellett.

2021. okt. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Gondolj bele milyen jó azoknak, akik csak huszonévesek. Mi meg már csak szívunk azzal akivel összekötöttük az életünket. Gyerekek, láncok. Meg negyven felett igazából a kutyának sem kell az ember, bocsánat, szexre minden nő kellhet valakinek, de na... nem nagy kilátás!
2021. okt. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Azóta mi van veletek?
2022. ápr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!