Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van más is aki kiábrándult a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is aki kiábrándult a férjéből? Lent folyt.köv.

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy egyáltalán nem vonzódom már a férjemhez. 12 éve vagyunk együtt, több mint 30 kg-ot hízott közben. Sokszor büdös a szája, nem szokott fogat mosni. Annyiszor mondtam már neki, hogy mosson fogat, meg menjünk el együtt fogorvoshoz, de szar.ik rá. A testének is fura szaga van, pedig fürdik mindennap, dezodort is használ. Nem izzadság szag, nem tudom mi ez. Sokszor úgy érzem, hogy fürdés után is büdös a pénisze, ami elég lohasztó szex előtt. Egész nap hangosan fingik, totál kultúrálatlan módon. Az itthoni ruháit úgy kell róla leimádkozni, hogy ki tudjam mosni, mert amúgy a végtelenségig hordana egy nadrágot. Egyszer megszagoltam egy ilyet. Az állatkertben a görényházban nincs ilyen szag mint amit a férjem nadrágja áraszt 🤢De ő így érzi jól magát.

Nem tudom mit tegyek, nem változik bennem ez az érzés. Nem szeretek vele össze bújni, gyűlölök csókolózni is már, a szex borzasztó rossz, minden pózban, mert már akkora darab, hogy sehogy sem jó.

Meg kértem már többször is, hogy változzon, de mintha a falnak mondanám.

Totál el vagyok keseredve. Van 2 gyerekünk is. Én már régóta nem vagyok boldog vele, a fentiek miatt többek közt. Ilyenért hagyjam el?


2021. szept. 30. 20:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen hagyd el,vagy keress szeretőt..gondolom nem akarod így leélni az életed.
2021. szept. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezek elég nyomós indokok a válásra. Ha ennyire igénytelen lett akkor éljen úgy egyedül, se nő nem kell mellé se gyerekek, hogy ezt lássák.

Mikor tetted neki szóvá először?

2021. szept. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
93%
Azért válás előtt még adhatsz egy ultimátumot, hogy ezeket tegye rendbe, különben elhagyod...
2021. szept. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
92%

Talán egy kis szünet is motiválná a javulásra.


28/F

2021. szept. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
93%

Ez az "ilyenért" azért az én szememben elég súlyos probléma. Úgy látszik, hogy te megtetted, ami tőled tellett, beszéltél róla, segíteni akartál. Ő szarik bele az egészbe. Nekem ez bőven elég ok a válásra.

Azt nem értem, hogy vagy képes vele csókolózni meg lefeküdni.

Nyugodtan válj el, egyáltalán nem kell ezt eltűrnöd. Rövid az élet ahhoz, hogy ne legyél boldog.

2021. szept. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Szinte kizart, hogy megvaltozzon. Ha el tudod tartani magad es a gyerekeket nelkule, sztem valas a legjobb. Ha nem akkor marad a szereto kereses.
2021. szept. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Tudjátok, az a vicc az egészben, hogy többször a fejemhez vágta már, hogy nő létemre mennyire igénytelen vagyok, hogy nem borotválkozom állandóan. Megszól azért mert milyen a bikini vonalam, vagy a lábam. Szerinte más nő nem így néz ki...
2021. szept. 30. 21:19
 8/27 anonim ***** válasza:
97%

Nekem akkor lett elegem belőle, mikor nyáron egyik nap hazajött.Koszos büdös volt, de ez a munkája miatt van.Le sem fürdött,ebben a melósruhában leült a szép tiszta kanapéra.majd kibontott kettő sört.Mikor megitta, felállt és akkorát büfögött,hogy a konyhában a fazekak is viszhangzottak.Majd ezt soha nem felejtem el.

Kicsit előrehajolva, majd egyik lábát oldalra rakva, kihúzta az alsógatyáját a fenekéből, biztos becsúszott neki, és ahogy elengedte hallottam ahogy csattan a hátsóján.

Végignéztem rajta, majd alig vártam hogy elmenjen.

utána csak sírtam, hogy ez az élet vár rám, már 35 évesen, mi lesz később.

Pár héttel később váltunk, mert már annyira tele volt vele a hócipőm...

Azóta találkoztam sok fantasztikus pasival, sikerült egyet kiválasztani, akivel már együtt is élek.Jóképű sportos ad magára, nem is tudom a férjem hogyan tudott ennyire lecsúszni pár év alatt.

36N

2021. szept. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
94%

Most képzeld el ugyanezt, csak feleséggel.


Egyszer belengettem a válást, akkor volt némi javulás pár hónapig, aztán minden vissza ugyanoda, ahol előtte voltunk.


Nem hagyom el, amíg fel nem nőnek a gyerekek. Utána meg majd meglátjuk.


F

2021. szept. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Ha nem lennének a gyerekek már úgy itt hagytam volna mint a fene. De így, hogy itt vannak a gyerekek nehéznek érzem ezt a döntést. Mert szeret minket.
2021. szept. 30. 21:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!