Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van más is aki kiábrándult a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is aki kiábrándult a férjéből? Lent folyt.köv.

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy egyáltalán nem vonzódom már a férjemhez. 12 éve vagyunk együtt, több mint 30 kg-ot hízott közben. Sokszor büdös a szája, nem szokott fogat mosni. Annyiszor mondtam már neki, hogy mosson fogat, meg menjünk el együtt fogorvoshoz, de szar.ik rá. A testének is fura szaga van, pedig fürdik mindennap, dezodort is használ. Nem izzadság szag, nem tudom mi ez. Sokszor úgy érzem, hogy fürdés után is büdös a pénisze, ami elég lohasztó szex előtt. Egész nap hangosan fingik, totál kultúrálatlan módon. Az itthoni ruháit úgy kell róla leimádkozni, hogy ki tudjam mosni, mert amúgy a végtelenségig hordana egy nadrágot. Egyszer megszagoltam egy ilyet. Az állatkertben a görényházban nincs ilyen szag mint amit a férjem nadrágja áraszt 🤢De ő így érzi jól magát.

Nem tudom mit tegyek, nem változik bennem ez az érzés. Nem szeretek vele össze bújni, gyűlölök csókolózni is már, a szex borzasztó rossz, minden pózban, mert már akkora darab, hogy sehogy sem jó.

Meg kértem már többször is, hogy változzon, de mintha a falnak mondanám.

Totál el vagyok keseredve. Van 2 gyerekünk is. Én már régóta nem vagyok boldog vele, a fentiek miatt többek közt. Ilyenért hagyjam el?


2021. szept. 30. 20:55
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
94%

#10

Ha szeretne, nem sz.rna le ennyire. De te tudod.

38F

2021. szept. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
16%

Ezek szerint akkor te sem vagy azért az igényesség mintapéldánya… !

Na mindegy, a kérdésre természetesen nem ez a válsz. Én ultimátumot adnék neki, mert igenis lehetnek elvárásaink egy kapcsolatban! Megmondanám, ha nem változtat a külsején, akkor sajnos veszik a család, mert nem vagy varacskos disznó, aki az ólban érzi komfortosan magát. Van rá egy hete.

2021. szept. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
#12 akkora tragédia ha nem állandóan tükörsima a lábam? 🤔
2021. szept. 30. 21:31
 14/27 anonim ***** válasza:
10%
Azért a szőrös láb nem igazán vonzó…. ! Egy nő legyen csábító, csinos!
2021. szept. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
69%

A te nemszőrtelenítésed természetesen elveszik azok mellett amiket férjedről írsz. De ki tudja neki mekkora kiábrándulást okoz...És ha nekem nem tetszik a másik, kiábrándultam belőle, akkor egyszerűen nem érzek késztetést arra, hogy adjak magamra érte, miatta.

...Bár mondjuk az ember első sorban saját maga miatt igényes magára nem más miatt, de hát na...

De megpróbálhatnád utolsó esélyként, hogy megadod neki a külsőddel kapcsolatban amit kér. Persze mondva, hogy te is kérsz cserébe változást.

2021. szept. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
70%

Valóban az a legjobb a gyerekeknek, ha ilyen hiteles apa mintát látnak otthon. Ne felejtsd el, hogy ők azt fogják megtanulni és tovább vinni, amit tőletek tanulnak. A legszomorúbb az, hogy te mint anya, meg vagy róla győződve, hogy ez a legjobb, amit nyújthatsz nekik. A lányod (ha van) hasonló férfit fog bevonzani, mint az apja, mert ez a minta van előtte.

Te meg vegetálj a meleg szarban, pedig nagyon jól tudod, hogy mit kéne tenned, de mégsem csinálod, inkább kifogásokat gyártasz. Ez alapján megérdemled a rothadó fogakat meg a büdös péniszt. Vagyis mondjuk úgy, nem érdemelsz ennél jobbat. Csak a gyerekeket sajnálom, hogy ilyen szülei vannak, ugyanis pontosan tudom, min mennek keresztül.

Üdv egy felnőtt nőtől, aki ugyanilyen anya és apa mellett nőtt fel.

2021. szept. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem teszi meg mert nem érez rá elég motivációt. Lesz.rja mit mondasz, nem akar neked tetszeni, sem az nem fontos neki mit gondolsz. Ilyen egy tipikus érzelmileg kihűlt kapcsolat. Párterap vagy válás, de lehet már az előbbi sem fog tudni segíteni.
2021. okt. 1. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
25%
Én férjem is hasonló büdös. 🤣
2021. okt. 1. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

#18

Sok férfi nem tud fürdeni. Bevizezik meg betusfürdőzik magukat itt-ott, de pont a kényes helyeket nem mossák meg alaposan. Kellemetlen.


Engem szerencsére anyukám kiskoromban megtanított rá, hogy kell alaposan megfürdeni, de aki nem ilyen szerencsés, azt csak a párja tudja erre finoman rávezetni.


Vagy otthagyni a gusztustalan disznaját a p.csába. 😆


38F

2021. okt. 1. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem szagolni a testszagát, de a szájszagától lefulladok
2021. okt. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!