Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Emiatt kiábrándulhat a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt kiábrándulhat a férjem?

Figyelt kérdés

Nem szoktam túl szexin öltözni otthon. Nyáron farmer forrónaci és póló, ez még az elmegy kategória.

De télre csak melegítőnadrágjaim vannak.

Melltartót hordok, másképp lóg a mellem.

Otthonra nem sminkelek, és szemüveget hordok. A hajam se mindig frissen mosott. Naponta kéne mosni, mert vékony szálú lapulós egyenes, de csak két naponta szoktam.


Mindenkitől hallom, hogy otthon szoknyában, mini egybe ruhában kéne lenni, vagy legginsben szűk pólóval, bugyi nélkül meg ilyenek.

Meg sminkelni, hajat vasalni, parfümöt használni, naponta hajat mosni. Igaz, az összes ismerősöm is így csinálja. Én meg még póló pizsamanadrág kombinációban is alszom hálóing helyett.


Jelenleg nincs pénzem otthonra ruhákat venni.


Tényleg elhagyhat a párom, ha ilyen igénytelen vagyok?


21N


2014. nov. 1. 16:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%

"szűk pólóval, bugyi nélkül"


Csak, ha a szerelőt várod...

2014. nov. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%

Dehogy vagy igénytelen, szerintem abban legyél otthon meg olyan ruhában aludj, amit szeretsz és kényelmes :). Gondolom akkor is ezeket hordtad mikor megismerted a férjed, meg mikor feleségül vett, szóval ő is tudta, hogy mire számíthat :).

A sminkelésről meg annyit, hogy az arcbőrnek is szüksége van pihenésre, nem kell állandóan top "vakolatban" lenni. Sokkal szebb tud lenni ha valaki természetes, ráadásul ha nem vagy kifestve nem kell állandóan ellenőrgetni se, hogy jaj, ugye rendben van...

2014. nov. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Nem, és azt se hiszem el, hogy az ismerőseid mind azt csinálják, amit mondanak. Ozzhon az ember lazít, nem lehet állandóan tettre készen, az utca és a munkahely merevségét, fegyelmét hol vezessük le, ha nem otthon. Nyilván nem igénytelenül jelensz meg otthon, ha zsíros a hajad, megmosod, a ruha, amit felveszel nem lóg rajtad és foltos, mindössze kényelmes. Hogy kihez mész férjhez, te választod, mint ahogy ő is téged. Addigra már mindketten ismerni fogjátok egymást annyira, hogy a teljes tapasztalatotok és nemcsak az utcai tip-top alapján döntsétek el, hogy megfelel-e nektek a másik. Az odafigyelés, empátia és még sorolhatnám, sokkal fontosabb, mint a Barbibabaság.
2014. nov. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Szia! 29N vagyok,2 gyerköc anyukája... Én utcára sminkelek. Nem tudom hogy kell.(barátnőm beajánlott egy helyre de fizetni kellett volna az oktatásért plusz a siminkcuccokért,igy kihagytam.) Én is melegitőben vagyok, meg itthoni poló.Van elmenős,csini meg szexis meg elegáns polóm. Itthonra minek vegyek szexis polók? Szoknya? kb 2 van de nem szeretem... az is elegáns.( szalagavatós szoknyám).Hajvasaló? nincs is... parfüm? ha elmegyek itthonról természetesen teszek magamra,de itthon? minek? Naponta hajmosás? felesleges... kb 4-5 naponta mosom meg,meg ha tudom hogy megyek valahova pl rokonokhoz vagy szépnek kell lenni nagyon.. vagy az oviban szülői van. Szerintem a heti 2-3 hajmosás bőven elegendő. ha NAPOnta mosnék hajat ugy bezsirodsodna h csak na..Én pl bugyiban alszok nyáron,vagy pizsi ha hideg van.Abba aludj amiben kényelmes. Egyébként én pl nyáron fürdőruciban vagyok itthon. (másfél és 4.5 évesek a kicsik.)
2014. nov. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
Utcára se... sminekelek.Nem érdekel,nem értek hozzá.Ja és szemüveges vagyok,voltam,nehéz szemüvegesként (jol) sminkelni..
2014. nov. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 intrepid ***** válasza:
78%
Otthon a férjed öltöny,- n nyakkendőben parádézik? Megborotválkozik, amikor hazaér munkából? Nem ugye? Én például boxeralsó, póló kombót viselek, és ha menni kell valahova, felőltőzőm alkalomhoz illően. Másképp öltözök ha leszaladok a boltba, és másképp szinházba.
2014. nov. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez nagyon finom dolgokon múlik részleteken. Szerintem viselkedhetsz úgy bármilyen ruhában, hogy az vonzó legyen. De ehhez kell, hogy te átsüss a ruhán. Ha amúgy belefásulsz és elhagyod magad és nem jön belőled a jó kedély és a játék(!) az lehet inkább ok.
2014. nov. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%
Végigment a lepontozómanó?
2014. nov. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
56%

A melegítönadrágok: amennyiben a te méreted é nincs agyonmosva, kitérdesedbe, elrongyolódva, akkor nem gond.


A " szoknyában, mini egybe ruhában kéne lenni, vagy legginsben szűk pólóval, bugyi nélkül" enyhén szólva túlzás, de mindenképpen fontos, hogy otthon is tiszta, nromális kinézetü (nem agyonmosott, kinyúlt, szkadt, foltos, koszos) öltözetben legyél.

A melegítö lehet csinos meg lehet igénytelen, ugyanez érvényes a pólókra, felsörészekre is.

A férjedet nem kell napi 24 órában csábítani (márcsak azért sem, mert így teljesen elveszti a hatását a szexi öltözet, vagy viselkedés, mert megszokottá, mindennapossá válik.

Amíg a hajad nem büdös, vagy kimondottn zsíros, addig nem gond, ha nem mosod midnig frissen, a smink olyan téma, ha nte úgy jobban érzed magad, akkor lehet otthonra is, de a férjednek nem valószínü, hogy számitana.


Otthon csinosan de kényelmesen kell öltözködni, a fontos, hogy ne elhanyagolt, igénytelen kinézeted legyen.

2014. nov. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%
Rövid leszek és tömör: Ha emiatt elhagy a párod, akkor nem kár érte!
2014. nov. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!