Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » M.L. és V.A. minapi esküvője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

M.L. és V.A. minapi esküvője kapcsán merült föl bennem: létezik ma halálig tartó házasság?

Figyelt kérdés

#holtomiglan, holtodiglan
2021. szept. 27. 12:43
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

19,

szép gondolatok, és gratulálok szüleidnek.

2021. szept. 27. 15:13
 22/29 anonim ***** válasza:
8%

"V.A. orvoscsaládból származik, párválasztásai érdekeseknek volt mondható, ez a mostani meglehetősen furcsa"



A menyecske is 46(!) eves.... Ugy csinaltok, mintha egy 22 eves fehernemumodell lenne.



Amugy meg 1900-ban a varhato atlageletkor Magyarorszagon 36 (nok) illetve 32 ev (ferfiak) volt, vagyis a hazassagok ugyanannyi ideig tartottak, mint most, csak akkor a TBC volt a valas, meg a tudo- es mellhartyagyulladas :)



37F incel

2021. szept. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

"gratulálok szüleidnek."

Köszönjük, átadom így ismeretlenül is. :))

2021. szept. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

"Amugy meg 1900-ban a varhato atlageletkor Magyarorszagon 36 (nok) illetve 32 ev (ferfiak) volt"

Na, várj... A várható élettartam nem azért volt ilyen alacsony, mert zömmel csak 36, illetve 32 évig éltek az emberek. Ez egy nagy tévedés... Hanem azért, mert a magas csecsemő -és gyermekhalandóság levitte a várható élettartam átlagát.

De aki megélte a felnőttkort, az azért általában tovább élt, mint 36 év...

2021. szept. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

24,

csak egy aluliskolázott troll, ne törődj vele.

2021. szept. 27. 16:28
 26/29 anonim ***** válasza:

Tényleg csak ez a kérdés merült fel benned a kettejük esküvője, házassága kapcsán?!

Bár az érdekházasságok tényleg sokszor a halálig kitartanak, mert h ennek a nagy "egymásra találásnak" a szerelemhez tuti, h semmi köze se volt.

2021. szept. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
Persze, lásd közlekedési baleset az esküvő másnapján!😄😄😄
2021. okt. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 MrPifta ***** válasza:
Bőven elmúltam 20, mikor először láttam válást. Én sem vagyok hajlandó válni. Ha valakivel összeházasodok egyszer, vele fogok maradni, még ha nem is igazán szép az élet vele.
2021. okt. 5. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Ez ettől bonyolultabb, mint vele maradni, ha nem is igazán szép az élet vele.
2021. okt. 5. 06:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!