Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van olyan akinek nagyon jó és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan akinek nagyon jó és szép esküvője volt, mégis válással végződött a házasság? Fordítva?

Figyelt kérdés
És akinek az esküvője volt pocsék, nem a legszebb nap, mégis nagyon jó a házasságuk?
2017. ápr. 1. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Ez nem igazán attól függ, hogy milyen volt az az adott nap.
2017. ápr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%

Ez miben függ az esküvőtől? :D


21/L

2017. ápr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert aki eddig elvált mind azt mondták hogy már az esküvő is sz*rul sikerült, és kíváncsi vagyopk.
2017. ápr. 1. 21:08
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy baromság. Csak utólag tűnik úgy max., vagy ráfogják hülyeségekre, hogy ez meg az történt és már akkor sejthette volna. Szerintem 10/9 aki elvált akkor abban a pillanatban jól érezte magát és szép esküvője volt. De hát utólag ha már elváltak nyilván elpazarolt időnek tűnik.
2017. ápr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Kétlem hogy bármi összefüggés lenne. Ha csak nem rögtön az esküvő másnapján adják be a válást.

Váláskor tele van az ember haraggal, megbántottsággal, előtérbe kerülnek a sérelmek, olyankor mindent rosszabb színben lát az ember, mint amilyen valójában. Így ez nem sokat jelent.

2017. ápr. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem sincs összefüggés. Nagyszüleim esküvőjén szakadt az eső, volt aki aznap halt meg a családban és mégis 67 éve házasok. Anyáéké december 13-án volt és 30 évet voltak együtt, utána váltak el.
2017. ápr. 2. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%

Annak idején, úgy éreztem, tökéletes az esküvőnk, minden szuper jó volt. A feleségem pár nap múlva elkezdte mondani, hogy ez sem volt jó, az sem volt tökéletes... 2,5 év házasság után beadta a válást.

Habár alapjáraton semmilyen összefüggés nincs az esküvő és válás között, én most mégis azt gondolom, hogy ha újraszületnék, teljesen másképp szervezném az esküvőnket, hogy ne legyenek tüskék, amik válásig gyűrűzhetnek... :( :(

2017. ápr. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
A mi eskuvonk nem sikerult valami jol azert nem volt nagy se.Egy ket csaladtak es mas kulso korulmenyek jatszottak ebben kozre.Mar regota egyutt elunk a kapcsolatunk is jol mukodik.Van egy ket ismeros akik nagyon eroltettek,hogy az ovek hetedhetorszagra szolo eskuvo legyen. Inkabb a nok voltak akaratosak de van ahol mindketto.Egy rakas penzbe kerult a csaladjaiknak akik ezen ossze is vesztek,ill meg sok mas szervezessel kapcsolatos dolgon is.Sokan meg se tehettek volna anyagilag hogy nagy eskuvot rendezzenek de fontos volt a kepmutatas ugye.Es igen volt is nehol valas kesobb es altalaba anyagi problemakkal kezdodtek a konfliktusok aztan erzelmileg eltavolodtak aztan megcsalas es valas kb. Nem mondom,hogy ez a jelenseg mindenkire igaz de vannak ra peldak ez teny.
2017. ápr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gondolkodj, az ember 60-70 %-a már legalább egyszer elvált, a ami 45 alattiakból. (együttélése meg szerintem mindenkinek több is volt) Azért nem hiszem, hogy ilyen %-ban pocsék lett volna maga a szertartás.
2017. ápr. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

5 perces eskuvo utcan osszeszedett tanukkal vegigrohogtuk sima utcai ruhaba

Ennek 26 eve es egy csapat vagyunk egyutt at minden nehezsegen

2017. ápr. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!