Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » M.L. és V.A. minapi esküvője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

M.L. és V.A. minapi esküvője kapcsán merült föl bennem: létezik ma halálig tartó házasság?

Figyelt kérdés

#holtomiglan, holtodiglan
2021. szept. 27. 12:43
1 2 3
 1/29 FoxtrotLidérc ***** válasza:
95%
Monogám kapcsolat létezik, létezhet. DE! CSAK! Kompromisszumok mentén, egymást tisztelve. Ha valami nem jó javítani, türelemmel, szeretettel fordulni a másik fele. Csak így működhet.
2021. szept. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
36%
Akkor kellenek kompromisszumok, ha nincs önismeretünk, és nem a nekünk legmegfelelőbb embert választottuk.
2021. szept. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 FoxtrotLidérc ***** válasza:
82%
Nem értek egyet. :))) Ritka két annyira összepasszoló ember, hogy mindenben minden is stimmeljen. Ehhez minimum lottóötös várományosnak kell lenni. :)))
2021. szept. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
80%

Napjainkban több a válás, mint régen - és ez jó!


Anno javarészt a vallás, és az amiatti társadalmi nyomás miatt nem volt lehetséges.


Pedig bármikor, bárkivel előfordulhat, hogy megváltoznak a körülmények, személyiségek, életcélok (és még annyi más oka lehet), és ilyenkor jobb mindenkinek, ha a két fél különválik, és boldogan élik tovább az életüket.


Kérdésedre válaszolva: szüleim házassága halálig tartott.

2021. szept. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Szüleim sírig kitartottak egymás mellett, én meg vagy 20 éve elváltam. Nem viseltem el külsősök bekapcsolódását. Nejem javasolt nyitott házasságot, ekkor esett le a tantusz.
2021. szept. 27. 12:59
 6/29 anonim ***** válasza:
15%

Igen. És nem nagy mutatvány összehozni.


- Legyen anyagi biztonság.

- A nő figyeljen a külsejére.

- A nő ne legyen "fejfájós".

- A nő ne vegyen észre, és ne akarjon tudni mindent.

- A pasi dugja rendesen, vagy engedje, hogy mások dugják a nőt.

2021. szept. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

"Nem értek egyet. :))) Ritka két annyira összepasszoló ember, hogy mindenben minden is stimmeljen. Ehhez minimum lottóötös várományosnak kell lenni. :)))"


Tehát akkor egyetértesz, csak ez ritka. Ezért jön a megalkuvás, a kompromisszum (= a másik megváltoztatása, a magunk megcsalása).

2021. szept. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
91%

6-osnak nagyon lehet adni a szavára, ha szerinte a nőknek csak annyi a fontos, hogy dugják őket.


(Tell me you never had a gf without telling me you never had a gf)

2021. szept. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

7-es,

talán az egymással szembeni tisztelet hiánya miatt több a válás?

2021. szept. 27. 13:11
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Hűséggel az ember magának tartozik, nem az aktuális partnerének. Tudom, hogy most sokaknak újat mondtam, de ez olyan, mint a bolti lopás, nem az aktuális boltot tiszteled meg vele, hanem magadat, amiért nem vagy egy alja tuskó, priusszal.



Egyébként meg van holtig tartó kapcsolat, nem csak szinglin halnak meg az emberek. Ez gondolom evidens.



De szerintem jobb lezárni méltósággal egy kapcsolatot, minthogy valaki addig erőltesse, amíg meg nem szégyeníti magát a benne tanúsított viselkedésével. Ha valakivel nem működik úgy, hogy megőrizzétek mindketten a méltóságotok, miért maradnátok együtt? Hogy lehessen vergődni a jól hangzó x éve vagyunk együtt maszlaggal? Senkit sem érdekel az időtartam, ha ordít a pofádról, hogy elvesztegetted mellette az életed.

2021. szept. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!