Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha azt mondja a férjetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondja a férjetek, hogy menjetek a munkahelyére dolgozni konyhai takarítónak, mennétek?

Figyelt kérdés
Üzemi konyha van, nem ez a cég profilja.
2021. szept. 10. 13:00
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
88%

Én több dologra is gondolnék. Első körben, hogy igaza lehet, én is teljesen belassultam a gyerek mellett, de én egyedül vagyok vele. Gondolom ha belassultál, akkor szrt sem segített.


Második körben, hogy sehova sem fog kelleni kismama, hacsak nincs meg a 3 baba, akkor szívás, úgy félnek attól, hogy szülsz még, mint a tűztől. Nem fogják megmondani, de sokszor rá fognak kérdezni. Illetve képesek olyat megkérdezni, hogy ki vigyáz majd rá, ha bent kell lenned.. Ne nagyon számíts korrekt munkahelyre, hacsak nincs hiányszakmád vagy nem hasítasz a területen. Bolti eladónak egyébként így is jó lennél. Én reál szakos voltam, de van, hogy csekkolnom kell, hogy 210 ftot adtak e vissza, és ehhez kétszer rá kell néznem, pedig nagyon forgott annakidején az agyam:)

Türelmetlenebb és lassabb vagyok, mióta gyerek van.


Aztán még gondolkoznék azon, hogy a férjem egy tetű és le kellene lépni mellőle, hiszen lenéz, lekezelő, és ez egy nagyon megalázó helyzet, kijelentés volt! Én nem lennék olyannal, aki csak ennyire tart, akkor sem, ha van valóságalapja!


Sajnálom a helyzetet tényleg, és nagyon nem számít, milyen állásod volt előtte, egyszerűen évek alatt jött helyedre más, aki már betanult, jól csinálja a dolgokat, és nem minden cégnek van szüksége/tud alkalmazni még egy olyan pozíciójú embert.. Általános, hogy visszafogadnak másik pozícióba, aztán gyorsan leépítenek, mert ha szükség lett volna a munkádra, már betöltötték volna.

2021. szept. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
22%

"14/20 A kérdező kommentje:

Akiknak jó állásotok van és jól fizet is, hogy kaptátok meg a poziciót, hogyan vettek fel benneteket, milyen álláskeresési módszerrel lehet jó munkahelyre bejutni?"


Besétáltam ide:


4. HADKIEGÉSZÍTŐ ÉS TOBORZÓ IRODA

Cím: 3526 Miskolc, Hatvanötösök útja 2.

Levelezési cím: 3501 Miskolc Pf. 328

Telefon: HM: 02 (47) 6001; városi: 06 (46) 327-245

Fax: HM: 02 (47) 6010; városi: 06 (46) 325-463

E-mail: borsod.toborzo@mil.hu

2021. szept. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
28%
Mondjuk a katonaság nem egy gyerekbarát munkahely.
2021. szept. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
53%

23.-nak.


Miért is nem? Nem kell Afganisztánba menni, sőt, katonának sem kell lenni ott. Sok a civil alkalmazott is, és sok "katona" csak egyenruhás, hivatásos állományú irodista. Pl.: [link]

2021. szept. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
62%
Ennyire kell a katona, hogy már külön emberük van aki a gyakorin toboroz? Mostanában minden második kérdés alá beírja valaki, hogy jelentkezzél a katonasághoz...
2021. szept. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
4%

Hova? Svàjcba?

Látjátok sajnos ennyit ér a diploma

2021. szept. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
57%

Azért nem gyerekbarát, mert van az alapkiképzés! Ha nem lenne, akkor tök mindegy, de így nem lehet megoldani..


Meg amúgyis, egyszer lesz szükség rád, aztán mehetsz el a gyerekeid mellől.. Pláne most, amilyen irányba tartunk, kiraknak az euból, mehet egy kis oroszbarát katonakölcsönzés, meg egy kis kínaibarát katonakölcsönzés.

2021. szept. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
81%
Egy katonát simán elvezényelnek egy hónapra az ország túlsó végébe, mert ott jobban van rá szükség. Rendőröknél, bv. dolgozóknál, pénzügyőröknél ugyanígy. Ebből volt a nagy felhördülés, amikor az eü. szolgálati jogviszonyba ez is belekerült. Szerencsére az eü-ben azért nem élnek vele úgy, ahogy az egyenruhásoknál.
2021. szept. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
91%

27.-nek.


Aha...


Az alapkiképzés rövid, 1-2 hét.


A munkaerőkölcsönzés pedig, nos sógoroméktól 7 mérnököt küldtek ki Japánba betanulni, 4 hónapra. Akkor, mérnöknek se menjen senki?

2021. szept. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
80%
Multinál dolgozni szintén nem családbarát dolog, ezzel egyetértek. Ismerősöm AUDI-nál sori dolgozó. Nyáron 3 hónapra kiküldték őket Ingolstadtba kötelezően. A kétgyerekes apukának ugrott a családi nyaralás közösen a családjával. Nekem nincs az a pénz, ami ezt kompenzálná.
2021. szept. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!