Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha azt mondja a férjetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondja a férjetek, hogy menjetek a munkahelyére dolgozni konyhai takarítónak, mennétek?

Figyelt kérdés
Üzemi konyha van, nem ez a cég profilja.
2021. szept. 10. 13:00
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
2%

9. és 10.


Mi van ha tényleg bekattant? SOK nő lesz bolond a szüléstől.

2021. szept. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
92%

Férjed milyen kedves...

1. Hülye a jó édes anyukája, amelyik ilyen parasztot nevelt, aki a gyereke anyjával így beszél.

2. Gazdasági végzettséggel üzemi konyhára, nem gondolnám. Pláne az ő munkahelyén, hogy még a kollégái előtt is így lejárasson meg visszaéljen vele, hogy ő protezsált be ebbe a szuper állásba.

3. Ő még megtűr? Milyen kedves.

Én a váláson gondolkoznék, nem a konyhásnéni álláson. Szintén gazdasági diplomám és egy gyerekem. Amúgy mikor gyesről visszamentem az irodába dolgozni, én is úgy éreztem - nem a férjednek akarok igazat adni :)) - hogy valószínű semmire nem vagyok már alkalmas, 2 év alatt mindent elfelejtettem. Aztán nyilván nem.

2021. szept. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
72%
Szakmányban jönnek ezek az állítólagos nők által írt kérdések, mindben valami felháborítóan gáz szitu van leírva alázatos, álnaiv stílusban. Nincs ennyi buta nő, akárhány kérdést is kiírnak az itteni nőgyűlölő trollok a lejáratásunkra.
2021. szept. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
Akiknak jó állásotok van és jól fizet is, hogy kaptátok meg a poziciót, hogyan vettek fel benneteket, milyen álláskeresési módszerrel lehet jó munkahelyre bejutni?
2021. szept. 10. 13:30
 15/37 anonim ***** válasza:
93%
Profession.hu, önéletrajz, motivációs levél.
2021. szept. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
92%
14: linkedin, jo cv. innentol csak rajtad mulik, mennyire tudod magad jol eladni es szakmailag mennyire vagy ertekes.
2021. szept. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Mennyi idő volt? Köszi.
2021. szept. 10. 13:35
 18/37 anonim ***** válasza:
94%
de en speciel lehet elobb mennek el egy dm-be eladonak pl., mint takaritani..
2021. szept. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
85%
Mikor váltani akartam, 1 év, mert speciálisan egy vidéki kisvárosban vagy közvetlen közelében kerestem a végzettségemnek megfelelő állást. Pesten azért hamarabb ment volna.
2021. szept. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
88%

5: "Azt mondta,ahogy elhülyültem a gyedgyes alatt és örüljek, ha ott megtűrnek meg, hogy ő ( még)."


Kedves ember lehet a férjed.


Előtte nem volt állásod? Alapesetben oda megy vissza az ember, ahonnan eljött.

Első körben mindenképp a végzettséged szerint keress állást. Aztán ha már hónapok óta csak keresel, és semmi sincs (vagy legalábbis sehova sem hívnak be beszélgetésre), akkor lehet gondolkodni képzettség nélküli munkán. De azoknak se leszel jó, mert (nem is ok nélkül) arra gondolnak, hogy a képzett dolgozó csak addig lesz náluk, amíg nem talál a képzettségének megfelelő állást.

2021. szept. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!