Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem mondod el a férjedne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondod el a férjednek, hogy flörtölsz a munkahelyeden az egyik pasival?

Figyelt kérdés
2020. jan. 28. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem flörtölök senkivel ha szerelmes vagyok valaki másba.
2020. jan. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Ebben az a vicces, hogy ilyet anélkül feltételezett a párom, hogy valaha megtörtént volna. A munkahelyemre dolgozni járok, nem ribckodni és a kollégáimra emberként tekintek, ennek megfelelő kedvességgel és közvetlenséggel, amiben nem szerepel a flört.

Az, hogy valaki félreérti a kedvességem, nem az én bajom. Az, hogy olyan helyen dolgozom, ahol rajtam kívül egy másik nő van, szintén nem az én bajom. Ha a párom nem bízik bennem, az már az én bajom, de feel to free, hozzáfér mindenemhez, levelezések, mailek, bármi, láthatja, hogy a kollégáimmal nwm folytatok magánbeszgetéseket a háta mögött. Be nem jöhet ugyan a munkahelyemre megfigyelni, de úgy gondolom, ennyi bizalom meg kell egy kapcsolatba.


Bár, amilyen lepra helyen dolgozom, szerintem 2 hónapon belül váltani fogok, úgyhogy megnyugodhat.

2020. jan. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Mert szégyeled hogy olyan vagy.. mint Madonna ezért másra kenyed
2020. jan. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha flörtölnék valakivel, akkor mi a jó fenének mondanám el a férjemnek? Hogy veszekedjen velem?
2020. jan. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak női kollégáim vannak... :))

Illetve van pár infós srác, de őket havonta ha egyszer látom. Ja, meg a portás is férfi még. :))

2020. jan. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Ilyen hülye kérdést. Vajon miért? Szerinted? Azt mért nem mondod el ha megcsalod?
2020. jan. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Tudsz flörtölni? Amíg flörtölni próbáltál addig azt a nőt d#ta a tanítóbácsi 😂😂
2020. jan. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért mondanám neki? Ismer, tudja, hogy ilyen vagyok.
2020. jan. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!