Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megkérdeztétek a párotokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdeztétek a párotokat, hogy mennyire szeret titeket? Jobban magánál? Akár az életét is adná érted? Hogyan ért titeket a válasz?Te mit tartasz igaz szerelemnek?

Figyelt kérdés
2021. szept. 9. 17:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
44%
Az élet nagy problémái...
2021. szept. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
85%

Egyáltalán nem egészséges ha a párodat fontosabbnak érzed magadnál is. Ez nem szeretet kérdése, ez inkább félelem, önértékelés hiány stb.

Nem várnám el a páromtól hogy ilyeneket mondjon, nem is szeretném ha úgy érezné, fontosabb vagyok neki az életénél is, mert ez arra utalna hogy nincs tisztában önmagával, nincs saját élete, véleménye, csak velem párhuzamban tudja meghatározni magát.


Ettől függetlenül őszintén szeretjük egymást, igazából sosem jutott eszembe kérdezni, mivel a tettei mindent elárulnak. Látom rajta, érzem hogy bízhatok benne, és hogy szeret. Ha kérdeznem kéne, az már elég baj lenne.

2021. szept. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
85%

Nem kérdeztem meg.

Magam részéről annyit, hogy az egyetlen, akit jobban szeretek magamnál, és akiért az életemet adnám, az a gyerekem.

2021. szept. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kell néha egy kis feedback, hogy mi a normális és mi nem.
2021. szept. 10. 09:53
 15/19 anonim ***** válasza:
80%
Adodik a kerdes, hogy miert is kell? Nem volt gyerekszobad, ahol megtanultad volna, mi helyes es mi nem? Onertekelesi zavaraid vannak, ha ennyire nem tudod.
2021. szept. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
80%

Nem kérdeztem még ilyet, de én pl nem áldoznám fel magam a páromért. Magamat jobban szeretem.

A macskámért, vagy anyámért viszont már önfeláldozóbb lennék.


Amúgy meg mindegy mit válaszol, hazudhatja is hogy meghalna érted.

2021. szept. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
69%
Ilyen hülyeséget még nem is hallottam, ne haragudj. Ezek csak szavak. Felaldoznád magad ertem... jobban szeretlek magamnál... komolyanvehetetlen. A tettek számítanak. Volt már necces szituáció? Mit csinált akkor? És te? Ha komolyan érdekel ez a kérdés, ne ilyen negédeskedő szerepjátszó feleletet várj tőle, mint amit te előadsz, hanem nézd a viselkedéset vészhelyzetben.
2021. szept. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
soha nem kerdeztem ilyet de tobb mint 40 evi hazassag utan pontosan tudom a valaszt. igen.
2022. jan. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én sosem kérdeztem ilyet a páromtól, mert értelmetlen és felesleges kérdés. Szerintem nem az az egészséges és igaz szerelem, ha te bármikor bármilyen esetben feláldoznád magad érte... ez a beteges rajongó csicska üzemmód.

Nem kellene hülyeségeket kérdezgetni, akkor nem tartanád a realista, normális, őszinte választ annak jelének, hogy nem szeret.

2022. jan. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!