Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megkérdeztétek a párotokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdeztétek a párotokat, hogy mennyire szeret titeket? Jobban magánál? Akár az életét is adná érted? Hogyan ért titeket a válasz?Te mit tartasz igaz szerelemnek?

Figyelt kérdés
2021. szept. 9. 17:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Nalam egy figyelmezteto jel, ha valaki ilyet mond. Az exem is ezt mondta, aztan megcsalt. Szinpadias. Inkabb a cselekedeteire osszpontositok.
2021. szept. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem a férjem, hogy mennyire szeret engem, erre visszakérdezett, hogy arra gondolok-e, hogy odaadná-e az életét értem? Erre mondtam, hogy akár így is értelmezhetjük.

Erre csak egy talánt mondott, mert ,,nem tudott minden eshetőséget figyelembe venni! Van amelyik esetben feláldozná magát, van amelyikben nem!"

Nekem a válaszom egyértelmű igen, kérdés nélkül feláldoznám az életem érte, mert őt jobban szeretem magamnál.

Csalódott vagyok a bizonytalanságától, mert én azt hittem, hogy mindennél jobban szeret, még magánál is, és egyértelmű, hogy erről is így gondolkozik.

Én gondolom rosszul, vagy titeket hogy érne, ha a párotok/férjetek ilyen választ adna?

2021. szept. 9. 17:41
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Ostoba liba vagy.
2021. szept. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Soha nem kérdeztem ilyet. Remélem, hogy nem jobban magánál, mert ehhez én túl öreg vagyok. Rég megtanultam, hogy magadnak kell lennie az elsőnek, ha boldogtalan vagy, akkor nem ő a hibás, hanem én, hogy nem ismerem fel, hogy baj van. Igen, adott esetben adná az életét értem. Igaz szerelem az, ahol mindkét fél boldog, és ezt 1000 féle képpen lehet definiálni, nagyon tágak a határok!
2021. szept. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%
Muszáj feltenni valami idióta kérdést, amire csak egyfélét lehet válaszolni, aztán lehet miatta napokig hisztizni meg duzzogni. Csináld ezt minél gyakrabban, annál hamarabb elváltok.
2021. szept. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
Én ilyet nem kérdeznék a páromtól. Sőt meg se kell kérdeznem hogy mennyire szeret, mert látom a cselekedeteiből.
2021. szept. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
2-es Hány évesek vagytok? Szerintem te 20-nál nem több, mert ez végtelen naivitásra vall!
2021. szept. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%
Zaklasd csak szerencsétlent hülyeségekkel, aztán egyszer megúnja és kidob.
2021. szept. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%
Az ilyen mindent megtennék, az életem feláéldoznám emberek szoktak a legkisebb problémánál lelépni.
2021. szept. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ez irreális elvárás.

Nem vagyok pszichológus, de azt gondolom hogy az emberbe eleve kódolva van, hogy önmagát tartsa a legfontosabbnak és a hogy a legtöbb helyzetben magát mentse.

Talán egyedül a gyerek ezalól a kivétel.

De ennyi. Ugyanakkor szerintem ezek ösztönös dolgok, nem jellem kérdése.


És ha logikusak akarunk lenni, akkor is belátható hogy sokszor elsősorban magunkat kell előrtérbe helyezni.

Én azért nem okozok fajdalmat magamnak akár fizikailag, kár lelkileg hogy másnak jó legyen. Nem reális és nem us elvárható.


Ugyanez, ha magamban nem tudom megtalálni a boldogságot, nem varhatom el azt hogy majd másban meglelem.


Amúgy meg ezek szörnyen teátrális kérdések és hidd el sokszor ha valaki azt mondja feláldozná magát érted, ha tényleg olyan lenne a szitu, mentené a bőrét helyetted. Szóval ilyen hülyeségekkel ne zaklasd.

2021. szept. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!