Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megkérdeztem, hogy nem próbálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdeztem, hogy nem próbáljuk.e meg újra erre csak sírt. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Eléggé elhanyagoltam a barátnőmet, meg csak barátként tekintettem rá. Legalábbis azt hittem. Kb. 2 hete szakítottunk, de azóta nagyon rosszul vagyok a hiányától. Véletlenül összefutottam vele a hétvégén egy kocsmában, elkezdtünk dumálni. Kedves volt, mosolygott, majd amikor megkérdeztem, hogy nem próbáljuk-e meg újra elkezdett sírni és otthagyott szó nélkül otthagyott. Azt se tudom hogy tudott csak így felszívódni. Azóta letiltott mindenhonnan, hívni sem tudom. Most ez mi?
2021. szept. 7. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Van az a helyzet, amikor jópofizik az ember, mert tartja magát. Amikor gusztustalanul pofátlan vagy, akkor kénytelen rád csapni az ajtót. Most ez megtörtént! Mi ezen a bonyolult? Eddig is leszartad, most már hagyd békén.
2021. szept. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Nekem konkrétan hányingerem van az újra bepróbálkozó exektől, főleg, ha a kapcsolatban fostak a fejemre. Ő ezt így reagálta le. Ne próbálj vele kapcsolatba lépni újra mert értelmetlen. Ha esetleg ismét "véletlenül" összefutnál vele, ne próbálkozz be. Volt egy esélyetek, el lett játszva, majd a következőnél jobban odafigyelsz. Elég egyértelmű választ kaptál tőle a sírás és mindenhol tiltás formájában arról, hogy mi a véleménye az újrapróbáról.
2021. szept. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"Most ez mi?"


Gondolom, azért sírt, mert szeretett téged, és megviselte a szakítás.


Azt viszont belátta, hogy ha a kapcsolat alatt így álltál hozzá, akkor nincs értelme újra kezdeni. Magának könnyítette meg a helyzetet azzal, hogy letiltott. Ha vége, akkor vége, felesleges megnehezítenie magának azzal, hogy még beszéltek.


Megkérdezhetem, hogy a szakítás előtt mennyi ideje jelezte neked, hogy elhanyagolva érzi magát?

2021. szept. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valóban szeretné, hogy megint leszrd. Valszeg az sem tudod mit kéne csinálnod, hogy ne érezze magát leszrva. Ezabaj
2021. szept. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!