Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nők, ha az exem volt barátnőjé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha az exem volt barátnőjét megkérdezem üzenetben, hogy miért szakítottak, hogy fog reagálni?

Figyelt kérdés

Az exem utánam lévő barátnőjéről van szó. Sose találkoztam, sose beszéltem vele. Még szeretem az exem és mivel szakítottak, most egyedülálló. Tudni szeretném miért szakítottak, mert nem mindegy az ok. Az exemmel se beszéltem mióta kapcsolata lett, de úgy gondolom ő szépített verziót mondana és a barátnő talán a valóst.

A kérdésem az nők, ti, hogyan reagálnátok, ha az exetek volt párja ilyen kérdést tenne fel ismeretlenül nektek. Én válaszolnék és nem zavarna, de lehet mindenki másképp reagál.



2021. ápr. 8. 10:21
A kérdező szavazást indított:
Nem zavarna, válaszolnék.
Zavaró, kellemetlen lenne.
37 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
hat ez nagyon gaz, biztosan nem irnek neki vissza ismeretlenul, vagy azt mondanam, hogy kerdezze az exet. ez csak feleleges szarkeveres.
2021. ápr. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
én sem értem minek nyomozgatsz az exed háta mögött róla, ha össze akarsz jönni vele.
2021. ápr. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Aztán honnan veszed, hogy a barátnő majd készségesen felvilágosít egy számára idegent? Én elhajtanám a vérbe az ilyen hülyéket.
2021. ápr. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég necces. Ha az utánad következő nő például még gyászolja a kapcsolatot, vagy akár szereti még az exet, akkor tuti biztos, hogy nem kapsz kellemes fogadtatást. Elég átlátszó, hogy miért érdeklődsz. Őszintén, nekem akkor is ellenszenves lenne ez a viselkedés, ha már nem lennének érzéseim az ex iránt. Leginkább, mert nem ismerjük egymást, közünk sincs egymáshoz, és csak infót akarsz, hogy ráugorj valakire, akivel nemrég szétmentünk. X év távlatából mondjuk már teljesen mindegy lenne. Vagy teljesen ignorálnálak, mert szánalmasnak gondolnám, vagy unatkoznék annyira, hogy tényszerűen pár mondatban leírom. De ismétlem, ez évek után. Nem hidzem higy a sztoridban eltelt volna ennyi idő...
2021. ápr. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Elkönyvelném egy szánalmas elmebetegnek és elküldeném a fenébe. Ne nálam sunyiskodjon, ha akar valamit a közös extől.
2021. ápr. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nagyon meg vagyok lepődve, hogy ennyire egyöntetűek válaszok. Eddig azt képzeltem, hogy ilyen helyzetben, amikor már egyikük sincs kapcsolatba a pasival nagyobb a nők közt az empátia, de tévedtem.

Én elmondanám miért szakítottunk, ha az exem régi barátnője ezzel a kérdéssel keresne, hiszen nincs okom, hogy titkoljam és tudom, a pasik ködösítenek, hasonlót mondanak, hogy semmiség történt és a nő volt a hibás (tisztelet a kivételnek), megérteném, hogy egy másik nőnek nem mindegy, hogy pl megcsalás vagy valami más gond volt a szakítás oka. Hiszen, ha megcsalásról volt szó, akkor kétszer is meggondolja, hogy kezdjen-e az ex-el. Miért ne segítsem akkor, hogy ne essen hasonló hibába?

Nem értem mi ezen a szarkeverés, hiszen csak valós információt kér valaki a másiktól? Leírnátok miért veszitek annak? Nem akar senki se rosszat a másiknak ezzel. Én arra gondoltam maximum felkavaró lehet valakinek, ha a szakításáról kérdezek.

Nem én pontozom le a válaszokat, aki ezt teszi leírhatná ő is, hogy miért gondolja máshogy.

2021. ápr. 8. 11:49
 7/16 anonim ***** válasza:
37%

" és tudom, a pasik ködösítenek, hasonlót mondanak, hogy semmiség történt és a nő volt a hibás (tisztelet a kivételnek)"

Hát ez a tipikus feminista hozzáállás. A nők véletlenül se kamuznának egymásnak, csak hogy sértettségből a srác alá tegyenek. Ilyenre véletlenül sincs példa sehol soha.


Én soha semmi rosszat nem tettem a másikkal szemben, viszont én szakítottam. Merem állítani, hogy nekem minden hibám fel lett nagyítva a másik félé pedig kb mintha nem is létezett volna.


Baromi kevés ember képes objektíven elmondani a dolgokat, és a szemetebb még a másik alá is tesz. Akivel pedig szakítanak abban ott a tüske. Tehát ez így alapból halva született ötlet.

2021. ápr. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%

Én láttam már olyan helyzetet, hogy ugyanazon pasi két exe felkereste egymást, és jól elbeszélgettek. Ettől függetlenül fölöslegesnek tartom, hiszen már egyikőtök sincs a pasival, és magatokra kell, hogy koncentráljatok.


Én csak abban az esetben keresném fel az exet, ha olyan mintákról van szó a pasi esetében, mint például a fizikai bántalmazás vagy a pénzügyi kizsákmányolás, ami már a bűncselekmény kategóriát súrolja. Ketten egy ellen könnyebb lenne tanúskodni, főleg, ha mindkét nővel ugyanazt tette.


Ha egy bántalmazó exszel fújt volna össze a szél, készségesen válaszolnék az előttem lévő exnek. Ha viszont tök normális volt a pasi, csak úgymond nem illetünk össze, akkor hátsó szándékot, minimum kárörvendést feltételeznék az extől. Szóval az én válaszom is-is, helyzetfüggő.

2021. ápr. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de mit érdekel engem az exem volt nője, ki ő nekem, minek segítsek neki? Milyen jogon jön hozzám segítségért? Főleg ha még frissek nálam is a sebek, undorító pőofátlanság szerintem. Ha meg akar valamit tudni akkor kérdezze az exet, úgyis benne kell bíznia ha újra összejönnek, engem hagyjon békén, nem vagyok rá kíváncsi.
2021. ápr. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%
Lehetséges őt már rég nem érdekli és nem szeretne egy múltbéli számára már idegenné vált emberről beszélni .
2021. ápr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!