Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nők, ha az exem volt barátnőjé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha az exem volt barátnőjét megkérdezem üzenetben, hogy miért szakítottak, hogy fog reagálni?

Figyelt kérdés

Az exem utánam lévő barátnőjéről van szó. Sose találkoztam, sose beszéltem vele. Még szeretem az exem és mivel szakítottak, most egyedülálló. Tudni szeretném miért szakítottak, mert nem mindegy az ok. Az exemmel se beszéltem mióta kapcsolata lett, de úgy gondolom ő szépített verziót mondana és a barátnő talán a valóst.

A kérdésem az nők, ti, hogyan reagálnátok, ha az exetek volt párja ilyen kérdést tenne fel ismeretlenül nektek. Én válaszolnék és nem zavarna, de lehet mindenki másképp reagál.



2021. ápr. 8. 10:21
1 2
 11/16 anonim válasza:
69%

Anno mikor exemmel szakítottam, mivel már második esélyét játszotta el nálam, egyből azzal jött, hogy mondjuk már azt mindenkinek, hogy közös megegyezéssel történt az egész...hát én ott helyben lefagytam.

Persze azóta ahogy hallottam engem tart hibásnak, de engem ez már egyáltalán nem érdekel.

Ezt csak azért írtam le, hogy lásd, hogy a nők se az igazat mondják el minden esetben, hanem ők is inkább magukat védik! :D

2021. ápr. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
#6 én empatikus vagyok, de a magánéletemben más ne nyúlkáljon! Akkor sem, ha múlt. És ez nemtől függetlenül igaz. Egyedül talán én is akkor lennék hajlandó leálli erről beszélni, ha agresszív dolgok lettek volna. De a gyerekes hülyeségeiből hagyjon ki mindenki.
2021. ápr. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Elgondolkodtató. Amikor feltettem a kérdést válaszokban fele-fele arányra számítottam. Tudom, én gondolkodok az átlagtól eltérően ezek szerint. Ha tegyük fel megcsalás lett volna a szakító ok és eltusolja az illető, de az ex elmondja, az nagy segítség, mert akkor nem megyek bele a kapcsolatba, hogy jó eséllyel én is úgy járjak, mit ő. Ha nem kérdezem meg, akkor mindig ott motoszkálna, hogy vajon mi lehet a gyenge pont, ami akár tönkre is teheti a kapcsolatot, de ha tudok róla, akkor több az esélyem, hogy megelőzzem a problémák kialakulását. A kérdést bármifajta kárörvendés vagy rossz akarat nélkül gondoltam.
2021. ápr. 8. 16:10
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban a párodban kell megbíznod. Nem biztos,hogy mindenhol ilyen durva szakítóok van, egyszerűen csak nem illettek össze, és kiütköztek a problémák.


Ha viszont tényleg bántalmazáson vagy pénzügyi lehúzáson, esetleg más bűncselekményen kapnám, akkor megkérdezném a többi nőt is, hiszen valószínűleg akkor is megtette már, akár őket megkárosítva.

2021. ápr. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: már jártál vele. akkor ki tudtad már ismerni gondolom. meg is volt az oka a szakításotoknak. az, hogy a másikkal miért szakított az maximum kíváncsiság lehet. hiszen neked nem kell más információira hagyatkoznod, már van egy saját benyomásod az exedről. semmiféle másodkézből származó információra nem alapoznék a helyedben. a exed volt barátnője helyében pedig nem adnám ki a szakításunk okát, mert ez részedről inkább kíváncsiskodásnak tűnik.
2021. ápr. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért kérdező, szerintem te sem gondolod komolyan, hogy ha max pár hete, hónapja szakított veled, akit szeretsz, de mondjuk nem kellettél neki, akkor vígan elcseverésznél egy másik nővel, aki rá akar hajtani. Nyilván, ha már teszel rá magasról, akkor kit érdekel, illetve, amit korábban is mondtál, hogy ha nagyon durva dolog volt, mint pl bántalmazás, akkor más a dolog. De egy bántalmazás után is kell idő, mire az ember feldolgozza, és beszélni tud róla.

Az érzelmek nem kapcsolóval működnek. És nem az, hogy felkavaró, hanem kifejezetten felháborító, mikor még "ki sem hűlt utánad az ágy", de egy nő máris bele akar pattani, és ehhez tőled akar infót. Ha nem vagy robot, akkor azért erre teljesen joggal reagálsz dühvel és sértettséggel. Ilyenkor illik békén hagyni azt, aki traumán megy át, hogy feldolgozhassa.

Arról nem is beszélve, hogy a srác a te exed is. Akkor kb tudnod kéne, mire számíts, nem?

2021. ápr. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!