Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkérdeztem hogy ugye itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdeztem hogy ugye itt lesz e nekem sokáig, és nem adott 100% bíztató választ?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt és olyanokat válszolt hogy “nem terveztem még elmenni” “lassan már 3 éve melletted vagyok” “nem igérem mert kitudja mit hoz a jövő, ne csinálj hülyeséget és akkor talán” “gondolj a mostra hogy most minden jó köztünk, most is itt vagyok”.

Most én gondolom túl vagy jogosan esik rosszul hogy nem stabil ez az egész a jövőre nézve? Én túlságosan szeretem.

22/L


2021. júl. 6. 12:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%

22 éves vagy. 2 éve vele vagy.


Nem lesz.

2021. júl. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem feltétlenül kell rosszra gondolni. Lehet, hogy csak túlságosan racionális alkat, és valljuk meg őszintén: a jövőre nézve tényleg nem tud az ember biztosat mondani, akkor sem, ha szeretne. Mondjuk persze, megfogalmazhatta volna ezt kicsit romantikusabban és bizakodóbban is, de egyáltalán nem biztos, hogy ő ne akarna veled lenni örökké.
2021. júl. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
54%
ennyir ne légy már naív kölyök. Pont az a baj, ha valaki betonbiztosan ígér valamit. Az élet kiszámthatatlan, sose tudni! Nem, ő sem fogja tudni megígérni neked, hogy 3 év múlva is melletted lesz, fene tudja mi jön még az életben! Ilyen hülyeségeket kérdezni meg felesleges, mert csak magadnak okozol fájdalmat.
2021. júl. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%

Nagyon fiatal vagy még, gondolom, ő is. Mit ígérjen, házasságot, közös lakáshitelt?

Szerintem is örülj a mának.

2021. júl. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
32%

Igen te gondolod túl.

Pont az lenne a probléma ha a szemedbe hízelegne.

2021. júl. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
53%

#3 "Pont az a baj, ha valaki betonbiztosan ígér valamit."

Dehogy baj az. Nem kell az élet minden egyes pillanatában a nyers racionalitást sugározni magunkból.

2021. júl. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%
Engem nagyon nyomasztana, ha valaki elore akarna vegiggondoltatni velem, mi lesz a jovoben. Akkor is, ha boldogan lennek vele. De ez fojtogato.
2021. júl. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%
Hát 6-os oké, aztán ha 3 év múlva ott meri hagyni akkor jön a "de te megígérted anno". Fene tudja az ilyet előre megígérni. Az is lehet, hogy a Kérdező hagyja ott 1 év múlva másért, vagy elköltözik az egyik, vagy 20 év házasság után válnak. Felesleges ilyenen lamentálni.
2021. júl. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
46%
Miért kell ilyen hülye kérdésekkel fárasztani a párodat? Hát a jövőbe lát szerinted? Honnan tudná, hogy meddig lesztek együtt? Teljesen igaza van, a jelent kell élvezni, közös terveket szőni, de honnan a szarból tudná, hogy mi lesz 20 év múlva?
2021. júl. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%

"Mit ígérjen, házasságot, közös lakáshitelt?"

Mondjuk mondhatta volna azt, hogy "igen, én is szeretnék nagyon sokáig veled lenni". Vagy azt, hogy "én is remélem, hogy ez sokáig tart". Vagy egyszerűen annyit, hogy "úgy néz ki, igen". De az ilyen "ha jól viselkedsz, TALÁN", meg hasonlók... még ha az objektív, logikai valóságtartalma el is fogadható, ennél szorulhatna egy szerelmes emberbe több romantika.

Az élet - különösen ha érzelmekről van szó - messze nem csak a valóság nyers, és matematikailag korrekt valószínűségeket tünkröző kimondásából áll. Aki nem valami befásult, mogorva tuskó, az ha a jövővel kapcsolatos elképzeléseit fejti ki - annak, akikt elméletileg nagyon szeret -, nem csak a nyers számszaki esélyeket fogja kimondani, hanem bizony a vágyait is. Emberek vagyunk, néha szükségünk van romantikus túlzásokra, nem csak homályos esélylatolgatásokra. Sőt, a közlésfolyamatoknak nem csak a tárgyilagos tartalma hordoz információt, hanem a közlés stílusa, áranyaltsága is. Nagyon sokat el tud árulni az, hogy egy adott tényt ki hogyan fogalmaz meg.

Ettől függetlenül nem mondom azt, hogy ez tőle feltétlenül rosszat jelent, lehet, hogy egyszerűen csak kissé érzelmi analfabéta szegényke.

2021. júl. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!