Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkérdeztem hogy ugye itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdeztem hogy ugye itt lesz e nekem sokáig, és nem adott 100% bíztató választ?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt és olyanokat válszolt hogy “nem terveztem még elmenni” “lassan már 3 éve melletted vagyok” “nem igérem mert kitudja mit hoz a jövő, ne csinálj hülyeséget és akkor talán” “gondolj a mostra hogy most minden jó köztünk, most is itt vagyok”.

Most én gondolom túl vagy jogosan esik rosszul hogy nem stabil ez az egész a jövőre nézve? Én túlságosan szeretem.

22/L


2021. júl. 6. 12:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
78%

"aztán ha 3 év múlva ott meri hagyni"

Akkor egy értelmes ember megérti, hogy igen, báltoztak a dolgok. De akkor, 3 éve nagyon is úgy tűnt, hogy ez egy szép, és hosszan tartó kapcsolat lesz.

2021. júl. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
84%

#9: "honnan a szarból tudná, hogy mi lesz 20 év múlva?"

Sehonnan.

De az azért jelent valamit, hogy mit gondol róla, mit szeretne, vajon hol lesz 20 év múlva.

2021. júl. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

12. A csávó nem jár 3 méterrel a föld felet hanem van egy csepp realitásérzete.

Jo hogy nem várjátok el hogy az első randin írja alá a házassági szerződést vagy ne is álljon szoba nőkkel.

2021. júl. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
#13 szerintem elég sok fiatal jár ide, akik még valami nyálas romantikus rózsaszín buborékban élnek és ki vannak akadva, ha te két lábon a földön jársz.
2021. júl. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Páran eléggé el vannak itt tévedve.

Ha egy pasi nem bizonygatja hogy őrökké veled lessz, akkor az azt jelenti hogy nem is szeret?

2021. júl. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Miből gondolod, hogy te élete végéig szeretni fogod? Értem, hogy nem esik jól, amiket mond, de miért ígérgessen a jövőre nézve, mikor egyetlen ember sem tudhatja, mit fog hozni a jövő? Mi van akkor, ha te fogsz belőle előbb kiábrándulni? Akkor majd azt mondod, hogy "Bocs, tudom, hogy azt ígértem, örökké szeretni foglak, de másként alakult!"?


Koncentrálj a jelenre, ha minden klappol köztetek, felesleges ilyen dolgokkal nehezíteni a dolgokat.

2021. júl. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!