Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak, zavarna titeket ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, zavarna titeket ha a feleségetek áttérne a vegán étrendre és többé nem főzne nektek húsos kajákat?

Figyelt kérdés
2021. aug. 31. 16:29
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Nem akarom meggyőzni. Felőlem ehet rántott húst persze, a kérdés arra irányult hogy zavarna-e, ha azt magadnak kéne megcsinálni.
2021. aug. 31. 16:56
 12/30 anonim ***** válasza:
92%

Miért nem a férjedet kérdezed? Izgalmas vegán kaják vannak, de pld. egy főzeléken nem érződik, hogy nővényi tejföllel van habarva, ha süt hozzá egy szelet húst fel sem tűnik neki. Egy nagy lábos pörkölt kiporciózva hetekig lehet kiegészítés.

Ha a férjed konyhai analfabéta, akkor meg eszik amit rendel, a hűtőben meg lesz 2 polc neked és neki.

2021. aug. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
76%
Nem nagyon érdekelne, megenném az ő kajáját köretnek a hús mellé.
2021. aug. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Az előző párommal együtt éltem, én vegán vagyok, ő meg volt egy időben vegetáriánus aztán mindenevő lett.

Mi megoldottuk könnyen. A vegán kajákból ő is szívesen evett, meg mindig úgy főztem, hogy nagyobb adagot, hogy vagy nekem több alkalomra vagy ő is egyen belőle, ha akar, de ha húst akart, akkor megcsinálta magának vagy rendelt, nem volt ebből vita.

2021. aug. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
74%
Mar miert zavarna? Magamra szoktam fozni :)
2021. aug. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
50%
Már a kérdés maga annyira gáz. Fordítsd meg a nemeket.
2021. aug. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 BeefEater ***** válasza:
0%
Attól függ, hogy hogy van a munkamegosztás. Ha mindig a feleségem főzne (és én csinálnék általában mást, takarítás, stb.) akkor igen, egyébként nem.
2021. aug. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 moozygoo ***** válasza:
44%
Nagy húsevő vagyok, úgyhogy igen
2021. aug. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy lenne.
2021. aug. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
44%
Nem értem. Ha egy háztartásban lakunk, és ő főz, akkor miért ne csinálna nekem húst? Ez olyan, mintha nem mosná ki a ruháimat, amikor amúgy is mos. Én meg nem javítanám meg az autóját, hajszárítóját, számítógépét stb. Szerencsére a párom nem ilyen.
2021. aug. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!