Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak, zavarna titeket ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, zavarna titeket ha a feleségetek áttérne a vegán étrendre és többé nem főzne nektek húsos kajákat?

Figyelt kérdés
2021. aug. 31. 16:29
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
hirtelen furcsa lenne, de ha őt nem zavarja, hogy én magamnak viszont készítek húsból ételeket akkor no problem
2021. aug. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
89%
Én is vegán vagyok úgyhogy örülnék
2021. aug. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
87%
Na most vega vagy vegán? Nem mindegy. Csak kérdezem, mert a húsos ételeket emelted ki. Én vega vagyok (tehát csak húst nem eszem, de tojást, tejtermékeket igen). Ettől függetlenül készítek húsos ételeket a férjemnek.
2021. aug. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
91%

Tudok én magamnak főzni, de mivel egy háztatásban egy sütő van, így minden második napra lefoglalnám, mert nem ennénk meg egymás kajáit. Mármint ő azt nem, amit én készítek, én viszont megkóstolnám szívesen a vegán ételeket is.


Az egyetlen bajom a vegánokkal az a "kizárólagos" gondolkodás, hogy "vagy vegán vagy, vagy nem" - ez szélsőséges. Miért ne lehetne vegyíteni a jobb vegán kajákat a finomabb nem vegánokkal?

2021. aug. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
59%
Az itteni pasik 90%-a még a kezét sem fogta meg nőnek....
2021. aug. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Vegán. Szóval húsos és tejterméket se (sajt, tejföl stb)


Persze abba nem szól bele hogy hogyan étkeztek szóval ha magatoknak megsütitek vagy megrendelitek az oké, de azért mindennap főzne zöldség alapú kaját is.

2021. aug. 31. 16:40
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
De ezzel mi baj? Szerintem semmi. Tök jó vegán kaják is vannak, lehet ezt vegyíteni. Vagy egyszerűbb ételeknél nem nagy kunszt kétfélét készíteni. Ugyanaz a zöldségköret, csak pl más feltéttel. Csak hogy mondjak egy példát, én megfőzöm pl ugyanazt a köretet, mondjuk petrezselymes krumplit, neki rántott hússal, magamnak meg cukkinifasirttal. #3 vagyok.
2021. aug. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
53%

Nem, de nem tud meggyőzni, hogy én se egyek húst és nem is fogom finanszírozni azt, amivel egy minden tápanyagot tartalmazó, változatos, megfelelő fehérjét tartalmazó vegán étrend jár.


Egyszer utánajártam a témának, mert nem tartottam rossznak az elvet mögötte, de megvallom őszintén, nincs kétszer annyim kajára, hogy meglegyen a fehérjebevitelem teljes amino profillal, vitaminokkal együtt hús nélkül is.

2021. aug. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

szóval Vegán.


Akkor sem izgatna.


Ha őt nem izgatja, hogy délbe azt asztalon sült hús meg rántott hús van, este meg kakaó, és a hűtőben vannak sajtok joghurtok tej puding, akkor jól megleszünk.


Szóval te! Kérdező, neked nem lenne gondod ezzel fordítva?

2021. aug. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
50%
A feleségem kipróbálta. Azóta mindentől görcsöl, puffad, nem tud xarni sem rásegítés nélkül. Amiket azelőtt minden gond nélkül megevett, most nem tud ezek nélkül. Ha van egy működő étrended, amivel megvan az egészséged, szerintem felesleges váltanod. Amúgy finomak a vegán kaják is, de húst én ettem/csináltam/rendeltem, mikor megkívántam.
2021. aug. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!