Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg ennyire elítélendő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire elítélendő, erőszakos lennék, hogy a férjemet "átszoktattam" a vegán étrendre?

Figyelt kérdés

én sose "térítgettem", sose erőltettem rá semmit


egyszerűen az van, hogy én főzök, ő nem szeret főzni. korábban a munkahelyen ebédeltünk, de mióta a vírus van, itthonról dolgozunk. eleinte főztem neki húsos kajákat, de egyszerűen mindig rossz érzésem volt tőle. a hányinger fogott el, néha. egy ideig kb mindennap főztem neki külön, aztán már csak heti 1-2-szer, idén pedig már teljesen leálltam vele. ugyanez, a boltban vettem mindig sonkát, sajtot, hogy legyen mit ennie, de egy ideje már nem veszek, mondván megveszi hogyha szüksége van rá, de nem vesz.


igazából mondtam neki h rendeljen nyugodtan engem nem zavar, de azt mondja, hogy most nincs arra pénzünk h rendelgessen, meg hogy tulajdonképpen leszokott a húsról.


én pedig még boldog is voltam egész addig amíg a szülei tudomására jutott azóta elmondanak mindennek. plusz a barátnőim szerint is, ez önző dolog és ilyen vegán erőszakos hozzállás. pedig nem erőszakoskodtam vele, csak egyszerűen, vegán kajákat főzök. olyan nagy baj lenne ez mások szerint is?


2021. márc. 16. 12:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
99%
Egy felnott ember, szerintem el tudja donteni mit eszik. Nem eroltettel ra semmit
2021. márc. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%
Kettőtök dolga. Ha nektek jó így, másnak nincs köze hozzá.
2021. márc. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Az diktál, aki főz. Ha neki nem tetszik a kajád, főzhet magának nyugodtan, senki nem tiltja meg. Esetleg főzzön neki az anyukája vagy a barátnőid, nem hiszem, hogy te különösebben bánnád, nyugodtan ajánld fel nekik :)
2021. márc. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
57%

Te fözől, szóval te döntöd el mi lesz az ebéd.


Egyetlen kivétel ezalól, ha hivatalosan is háztartásbeli vagy - magadnak azt főzöl amit akarsz, de ha ő kér valamit akkor meg kell csinálnod, mert ez a munkád. Sokan gondolják azt, hogy a HTB az nem munka meg ellehet lógni mindent, mint Peggy Bundy.



De normális, kétkeresős családmodellnél eszi ami készítesz és még örüljön, hogy kapott. Mondjuk egy normális férfi hálás is érte vagy ami még jobb, munkamegosztás van.

2021. márc. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%

Nem ertem hol a gond. Egy eros fuggetlen ferfi, ha foz maganak akkor azt eszi hanem rendel hanem azt amit te fozol.


En ferfikent szeretek fozni, biztos egy nap se telne ugy el hogy ne egyek hust valamilyen formaba... Vicc az egesz...

2021. márc. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
98%

Majd ha nem tetszik főz magának mást, vagy rendel, leírásod alapján van annyira eletképes felnőtt ember, hogyha nagyon zavarná tenne ellene.

Nyugi, nem erőltetted rá. Nálunk is így van, hogyha én elkezdek figyelni az étkezésemre kikopnak bizonyos élelmiszerek, ha épp egészséges vagyok akkor teázunk este, ha épp lazán van a gyeplő akkor pedig kakaót iszunk. Hatással vagytok egymás szokásaira, de ha nagyon nem akarná ezt, nem tudnál rá hatással lenni.

2021. márc. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
28%
Kvázi ráerőltetted azzal, hogy nem kapott mást. De saját bevallása szerint sem zavarja, szóval volt rá hajlama, hogy áttérjen, semmi gond ezzel. Anyós meg foglalkozzon a saját konyhájával
2021. márc. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
35%
Anyukám 20+ éve vegetáriánus, de mindig megfőzte apának és nekünk is a húsos ételeket.
2021. márc. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%

#8 Fantasztikus, de a kérdező az a palinak a barátnője, nem az anyja:DD

Majd ha fiúka husit szeretne, emelje fel a kis popóját és irány a konyha:))

2021. márc. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
24%
9. Beszélj már normálisan. Leírtam, hogy édesanyám édesapámnak is elkészíti a húsos ételeket. A "palijának, pasijának, férjének".
2021. márc. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!