Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vendég voltam egy külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vendég voltam egy külföldi esküvőn, és azóta sem megy ki a fejemből, olyan tökéletes volt minden. Pedig totál ellentéte annak, amit én magamnak elképzeltem. Dobjam el évek tervezgetését egy egyszer látott alternatíváért? Jövőre házasodok.

Figyelt kérdés
2021. aug. 24. 15:46
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nagyon nehéz összeegyeztetni a kettőt. Még sokat kell gondolkodnom, hogy lehetne, tényleg olyan más mindkettőnek a stílusa, hangulata.

De amúgy sok magyar vendég volt ezen a hétvégi esküvőn, mert a házasodók is magyarok, csak már külföldön élnek. Igazából több volt a magyar vendég, mint a külföldi.

Valaki említette, hogy valószínűleg amit láttam, sokkal drágább, mint az átlag magyar esküvő, és erről amúgy alighanem igazad van. Nem jártam még utána a pontos összegeknek, ennél a most látott jellegű esküvőnél. De azért én se verném el egy ingatlan árát, mindig hosszútávon gondolkodom.

Amúgy sokan írták, kérdezzem meg a páromat. Nyilván vele konzultáltam erről elsőként. De ő eléggé rám bízza a dolgokat. Természetesen lenne olyan, amit nem akarna, hogy legyen az esküvőn, de annyira meg egyezik az ízlésünk, hogy ugyanazok nekem sem jöhetnek szóba, amik neki. De a nagyját rám bízza, ő egyáltalán nem akar beleszólni olyasmibe, mint hogy helyszínileg hol legyen, vagy hogy milyen legyen a dekoráció, stb. Persze van, amit csakis közösen választanék vele, pl. ilyen a zene és az ételek. De sok mindenről úgyis én döntök, még arról is, hogy milyen színű öltönyben legyen.

De ez az esküvő a hétvégén, tényleg egy álom volt. Mint egy kicsi, de kompletten egész ékszerdoboz. Minden el volt találva. Nem volt gigantikus szabású, mint néhány többszáz fős esküvő amin jártam vidéken, de elképesztően igényes és hangulatos volt. Olyan volt, mintha átkerültem volna egy másik világba arra a kis időre. És nagyon jól éreztem magam. Semmi sem volt tolakodó, vagy giccses, de mégis minden pompázatos volt.

2021. aug. 24. 20:41
 12/16 anonim ***** válasza:
31%

9. hozzászólóval értek egyet.

A magyar mentalitás átüt, akárhogy és akármit szervezel.

2021. aug. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ha nem fárasztó, írjál róla légyszi, helyszín (nem ország, csak pl. házasságkötő terem, templom vagy kihelyezett volt?)

Ültetett volt vagy állófogadás jellegű?

Jó ilyet olvasni, hogy ennyire klassz volt, biztosan passzolt az ifjú párhoz:)

2021. aug. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért volt minden a helyén, mert profi esküvőszervezőt kerestek. Erről érdemes esetleg megkérdezni az ifjú párt.
2021. aug. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért sztem aludj erre párat. Attól, hogy tetszett, még nem biztos, hogy a te stílusod... sokat nyom a latban ilyenkor pl. az, hogy mennyire flottul ment a szervezés, mennyire boldog volt az ifjú pár.. mint az, hogy "azért tetszik, mert magamnak is ezt szeretném". Kérdés az is, az adott esküvő hazánkban mennyire könnyen kivitelezhető - akár logisztikailag, akár anyagilag.
2021. aug. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem is nézz árakat. Mi azért vezettük el a sátras esküvőt, mert kiderült, hogy többszöröse a sima étterminek.


A helyszín, időjárás mind befolyàsoló tényező tud lenni. Amúgy lefoglaltátok már a helyszínt, mert ha jövő nyáron szeretnétek, általában szeptemberig hirdetik idei áron, aztán drágulnak.

2021. aug. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!