Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjek, mit tennétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek, mit tennétek, ha a feleségetek felrigisztrált volna egy randioldalra, ahol külföldi pasikkal flörtöl, esetleg találkát ígér, de még egyszer sem történt meg a dolog és még nem csalt meg?

Figyelt kérdés
Meg ha azt mondja ezt csak szórakozásból csinálja és még különben sem csal t meg meg nem is akar...?

2020. jún. 16. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én semmit, ő meg költözne.
2020. jún. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
vagy esetleg azt mondja hogy nem komoly a dolog, max csak kaland és egy évben egyszer kétszer randizna mással is.
2020. jún. 16. 15:28
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez is megcsalás. Döntsd el, hogy neked belefér-e.
2020. jún. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a "nem találkozom velük, csak flörtölgetek" szöveg nagyon gyenge. Nyilván azért csinálja, mert valamit nem kap meg a házasságon belül, amire szüksége van. És ahelyett, hogy ezt megbeszélné a férjével, inkább kalandozgat. Azzal pedig, hogy felregisztrál, elindít egy lavinát, mert szerintem süket szöveg, hogy hidegen hagyják azok, akikkel flörtöl.

Azért én azon is elgondolkodnék, hogy vajon igaz-e, hogy nem találkozott még senkivel? Megeshet, hogy csak annyit vall be, ami kiderült és kénytelen beismerni, hogy igen, felregisztráltam, de hátha menthető a házasságom, így azt mondom, hogy megcsalás nem történt.


Ha én lennék a férj helyében, akkor majdnem mindegy lenne, hogy történt-e fizikai megcsalás vagy sem. Nincs őszinteség a kapcsolatban és az egyik fél már kifelé keresgél. Számomra pedig ha valaki kifelé tekintget, azt jelenti, hogy legbelül eldöntötte, hogy lépne, de még vár egy külső megerősítésre, hogy kell másnak is. Vagy a másik opció, hogy kényelmi szempontból benne marad a házasságban valamilyen érdekből, de titkon kalandozgatni szeretne. Egyik sem jobb a másiknál.

2020. jún. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Először is nevetnék egy nagyot e gyenge duma hallatán. Aztán közölném, hogy mire haza érek, ő már ne legyen ott. Aztán elmennék motorozni.
2020. jún. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hamar szingli lennék, az biztos. Nem igaz, hogy egy felnőtt nő nem tud magának ennél jobb szórakozást kitalálni...
2020. jún. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Férjem segítene hogy ne egyedül kelljen összepakolnom a cuccom és ne csak flörtölgetni tudjak hanem randizni is.. Egy normális férfi ezt nem tolerálja.. Flörtölgessen a férjével.. :))
2020. jún. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!