Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Budapesten tényleg sok nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten tényleg sok nőnek van külföldi barátja vagy férje?

Figyelt kérdés

Új vagyok itt a fórumon, nem Bp-n élek de többször olvastam már ezt a hozzászólásokban.

Miért alakult ez ki?

Bocsi, ha hülyeséget kérdeztem, elég fiatal vagyok(18 éves).


2020. nov. 15. 15:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
Én nagyon sok néger férfi mellett látok itt csinos magyar lányokat. Nem is értem hogyan... amikor nekem se jutnának ilyen nők.
2020. nov. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne higgy el mindent, amit itt olvasol. De leginkább semmit.
2020. nov. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Azért ez nem feltétlenül van így. Éltem Budapesten, egyetemre jártam és dolgoztam, egyetlen olyan közvetlen kollégám volt, akinek külföldi volt a férje. Nekem is az, de Budapestnek ehhez az ég világon semmi köze ne mvolt, nem ott ismerkedtünk meg.

Ahol sok az egyetem, hogy jellemzően sok a cserediák is, ez ok lehet arrra hogy sokan találnak külföldi párra, még az egyetem ideje alatt. De ez nem csak Budapestre jellemző.

2020. nov. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10%
nem, de minden nőnek van "külföldi pasis korszaka". Olyan tini és fiatal felnőttkorban gyakori ez, mert kivetítik a saját vágyaikat rájuk, pl. utazni, új kultúrát megismerni meg alappól azt hiszik azok jobbak. pedig nem, elhiheted. egyszer megnéztem egy svédországi társkeresőt, na a 40-50 éves pasik ugyanúgy 20-as csajokat kerestek, oda hőzták meg a korhatárt, nem volt ott szü semmiféle a svéd pasik feministák, a nőkkel eéfogadók, normálisabb gondolkodásúak jelenség. A német öregek is thaiföldről veszik a feleségüket, az amerika sztárpasikat is láthatod hogy mind elvált és lcseréli a 40 éves nőjét 20 évesre, és a lóvájukat is minden pasi ugyanőgy félti. az ázsiai pasik vagy az angol pasiknak csak mi vagyunk a kelet európai golddiggerek, már alapból így állnak minden magyar lányhoz, tele van a net a "hogyan szedj fel magyar csajokat" jellegű dolgokkal, ahol szépen leírják hogy imádjuk a külföldi pasikat, sőt csüngünk rajtuk, egy pohár italért elmegyünk velük és ez így is van. Ha chateltél már külföldi pasival, legalább 500 mactjük de némelyiknek 1000 is volt a tinderen. Szóval a külföldi pasiknak ez a kánaán. Csak annak van magyar felesége, aki még kint ismerte meg külföldön és kollégák voltak vagy pedig magyarországon akar letelepedni és ezért keres magyar feleséget.
2020. nov. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Igen egyetemen ez nagyon megy, nekem is volt már külföldi férfim, egyébként nem nagyon latom ezt egyetemen meg bulikon kivül.
2020. nov. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
19%
utálom ezt a billentyűzetet...nincsenek rajta jelölve az ékezetek.
2020. nov. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Hát sétáljatok végig légyszi a Népszínház utcában. Tele van négerekkel.
2020. nov. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Húsz éves koromig éltem Budapesten, egyetlen barátnőmnek se volt külföldi párja, pedig már gimnáziumba is jártunk külföldiekkel vagy kettős állampolgárokkal.


Nekem külföldi (ír) párom van, mert Írországban vagyok egyetemista, és mivel az országban írből van a legtöbb, így annak is volt a legnagyobb valószínűsége, hogy írrel jövök össze.


Általában az egyetemeken van a legtöbb külföldi és ez minden országra igaz (látod, én is kijöttem egy teljesen másik országba). A legtöbb magyar barátnőm Budapesten egyetemista, közülük háromról tudok, akinek külföldi párja lenne (egy francia és két cseh).

22/L

2020. nov. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok budapesti ismerősöm van, én is Pest mellett lakom, de egy nőt nem ismerek itt, akinek külföldi párja van.

Akiknek van, ők mind külföldön élnek és ott is ismerték meg a párjukat.

Egyetemen tudom ezt inkább elképzelni, bár a mi egyetemünkön nem volt sok külföldi hallgató, így ott sem volt ez jellemző.

"nem, de minden nőnek van "külföldi pasis korszaka".

Nekem pl. nem volt és most sincs, 31 éves vagyok.

2020. nov. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hm.. nekem sem volt külföldi pasis korszakom és nem is ismerek olyat, akinek volt más országbeli párja. :D
2020. nov. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!