Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy akar így gyereket a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy akar így gyereket a férjem?

Figyelt kérdés

Elképesztő dolgok zajlanak mostanában köztünk.

2 éve házasodtunk össze, gyerekvállalásról eddig nem nagyon volt szó, inkább a férjem szeretne mint én. Annyira nem vagyok oda a gyerekekért, de ha azt látom, a társam nagyon szeretné és támogatna, partner lennék benne.

Sajnos nagyon sokat veszekedünk mostanában, ami el is szokott fajulni részéről, mondhatni agresszív. Mindig az anyagiakon sz@roskodik velem, pedig jól keres hazai viszonylatban, én átlagosan, a bérelt lakás fenntartásával járól költségek kb. 60%-át ő fizeti, mivel tanulok is még.

A lényeg, gyereket akar, mindenáron. De amikor elkezdek osztani-szorozni, hogy lesz, mikor nem tudok majd melózni, nem azt mondja, az az ő felelőssége, hanem megkérdezi, hogy “mindent neki kell majd fizetnie?”

A vizsgálatokra, “majd próbál eljönni” kb. ez a válasz, mert ugye mit gondolok én, ő komoly vállalkozó, nem jöhet csak úgy el akármikor.

Emellett kiborít a cigivel, több éve hazudja, hogy leteszi, nem történt meg. Annyi, hogy előttem sosem gyújt(hat) rá.

Nem igazán értem, minek vállalnánk így gyereket, minek mondja, hogy már 10 éve szeretne. Eddigi kapcsolataiból sem lett érdekes módon.

Mit gondoltok erről?

Köszönöm.


2021. aug. 21. 16:29
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%

azt gondolom, h. nem kellett volna összeházasodnotok, ill. biztos el fogtok válni.

két külön vágányon haladtok.


ha meg benned nincs egy mély és erős vágy a gyerek urán, inkább ne szülj, a gyerek látná kárát.


nem a férjednek kell szülni, és nem is önmagadnak, hanem a gyerek önmagában önérték.


azért vállalod, mert életet akarsz adni egy kis embernek, és mindennél jobban és feltétel nélkül szereted.


én két különböző embert látok, akik felelőtlenül beleugrottak egy házasságba és most vergődnek.

2021. aug. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagyok veszettül oda a babákért meg az anyaságért, senkinek nem szülnék gyereket, főleg nem egy ilyen szarrágó büdös trógernek
2021. aug. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
85%

"Annyira nem vagyok oda a gyerekekért, de ha azt látom, a társam nagyon szeretné és támogatna, partner lennék benne."


Te ne szülj! Inkább hagyjon ott a férjed, de nem állsz készen a gyerekvállalásra. Ha rávesz a férjed, az szar lesz neked, a gyerekenk, és csalódás lesz a férjednek.

2021. aug. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
76%
Szegeny gyerek! Ide, igy ne szulessen.
2021. aug. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%
Ebbe a kapcsolatba nem vállalnék gyereket, az hétszentség.
2021. aug. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:

Hát pont azt mondom, hogy nem vállalnék gyereket.

Sosem gondoltam volna, hogy ilyen.

A kérdésem az lett volna, miért nyomatja a gyerektémát ennyire?

2021. aug. 21. 20:26
 27/41 anonim ***** válasza:
100%

" A kérdésem az lett volna, miért nyomatja a gyerektémát ennyire?"


Azért, mert gyereket akar. 🤷🏼‍♀️

2021. aug. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 Andi80018 ***** válasza:
100%
Lehet presztízs kérdés nála, ha vállalkozó. Mutogatni mutogatná a gyerekét, de úgy különösebben nem kíváncsi rá. Nem azért akar, mint más férfi. Ő melózik, a feleség otthon a gyerekkel, kész a kép. :-)Ő gondolom pár évvel idősebb lehet tőled...
2021. aug. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:

#28

Valami ilyesmi lehet, igen.

Neki piszkosul számít az, hogy ki mit lát, ki mit gondol rólunk.

Már “lennie kellene háznak, gyereknek”.

2021. aug. 21. 22:26
 30/41 Andi80018 ***** válasza:
17%
Ja, hogy eleve 10 éve akar. Akkor itt szakadék van a korotokat illetően, és ezért is lehetnek a gondok.
2021. aug. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!