Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy akar így gyereket a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy akar így gyereket a férjem?

Figyelt kérdés

Elképesztő dolgok zajlanak mostanában köztünk.

2 éve házasodtunk össze, gyerekvállalásról eddig nem nagyon volt szó, inkább a férjem szeretne mint én. Annyira nem vagyok oda a gyerekekért, de ha azt látom, a társam nagyon szeretné és támogatna, partner lennék benne.

Sajnos nagyon sokat veszekedünk mostanában, ami el is szokott fajulni részéről, mondhatni agresszív. Mindig az anyagiakon sz@roskodik velem, pedig jól keres hazai viszonylatban, én átlagosan, a bérelt lakás fenntartásával járól költségek kb. 60%-át ő fizeti, mivel tanulok is még.

A lényeg, gyereket akar, mindenáron. De amikor elkezdek osztani-szorozni, hogy lesz, mikor nem tudok majd melózni, nem azt mondja, az az ő felelőssége, hanem megkérdezi, hogy “mindent neki kell majd fizetnie?”

A vizsgálatokra, “majd próbál eljönni” kb. ez a válasz, mert ugye mit gondolok én, ő komoly vállalkozó, nem jöhet csak úgy el akármikor.

Emellett kiborít a cigivel, több éve hazudja, hogy leteszi, nem történt meg. Annyi, hogy előttem sosem gyújt(hat) rá.

Nem igazán értem, minek vállalnánk így gyereket, minek mondja, hogy már 10 éve szeretne. Eddigi kapcsolataiból sem lett érdekes módon.

Mit gondoltok erről?

Köszönöm.


2021. aug. 21. 16:29
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
38%

#7


Rendészetben dolgozom, azért ide kell fizikum. Rendszeresen járok edzésekre. Kiképzés alatt is végig dohányoztam.

2021. aug. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
93%

Elmondom mi lesz!

Szülsz, lóf*szt nem fog segitrni! Semmit! Nullát zérot! Rád marad a hazimunka, pénzmereses, és a gyerekkel valo foglalkozas + gyerek hurcolasa

2021. aug. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:

#12

Dehogy szülök 😃

Inkább akkor élvezem az életet, nélküle ...

2021. aug. 21. 17:17
 14/41 anonim ***** válasza:
100%

Ha szülsz, magadnak szülsz.


Írom ezt úgy, hogy jó házasságban élek, és a férjem remek apa.

2021. aug. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
97%
Ne szolgáltasd ki magad neki anyagilag. Én se szolgáltattam ki, mert egy szarrágó a férjem. Volt örökségem, amiatt engedhettem meg magamnak a szülést, fogadott nőgyógyászt, választott kórházat, a 3 év gyedet és gyest. A férjemre soha nem mertem volna építeni, hogy majd ő gondoskodik rólam. Sajnálom, hogy nem voltam szebb fiatalabb koromban, de akkor azt hittem, úgyse kellenék senkinek.
2021. aug. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
95%

13

Helyes

2021. aug. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:

#15

Kemény vagy, respect.

Én biztos, hogy nem vállok társas magányban gyermeket.

Van 2 keresztgyerekem, imádom őket, majd örökölnek utánam 😃

2021. aug. 21. 18:14
 18/41 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt nem mondanám, hogy társas magányba szültem, mert az anyagiakat leszámítva mindig számíthattam rá, de ettől még szarrágó. Amíg össze nem házasodtunk, elszámolást vezettünk és képes volt berakni az elszámolásba a cukrászdai nyugtát én meg visszadobtam neki, hogy oda meg voltam hívva. Ha nagy nehezen az én kedvemért 10 év alatt 2-szer elmentünk étterembe, annyit nyavalygott azon, hogy mennyibe fog ez kerülni, hogy kifordult a kaja a számból. Ő keresett 200 ezret 10 évvel ezelőtt én meg 70 ezer nettót.
2021. aug. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:

#18

Értelek.

Az én férjem millió felett keres, én 300.000 körül.

De mindent titkol, nem osztja meg velem a dolgait, ez is intő jel ...

2021. aug. 21. 19:04
 20/41 anonim ***** válasza:
100%

Millió felett azon szarozik, hogy neki kell majd mindent fizetnie???

Szerintem hagyd ott a francba.

2021. aug. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!