Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagyon idegesít, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon idegesít, hogy a férjem tüsszög, krákog, csámcsog. Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
Mindig zavart, mondtam is neki, de az utóbbi időben már rendesen futkározik rajtam a hideg. Engem úgy neveltek, hogy nem illett hangosan, teátrálisan tüsszenteni, krákogni főleg nem, az asztali viselkedést is nagyon komolyan vették (szürcsölés, csámcsogás kizárva). Felfogtam, hogy a férjem egy megengedőbb, rugalmasabb családban nőtt fel és őt ezek a dolgok nem zavarják, csinálja is. Többször beszéltem vele arról, hogy ezekről a dolgok engem zavarnak, kellemetlenül érzem magam és ideges leszek, de megértem hogy nem szándékosan csinálja. Ma már ott tartottam, hogy a tanulásra hivatkozva külön ebédeltem, mert tudtam, hogy nagyon felidegesíteném magam. Nem tudom mit tegyek, hiába próbálom nyugtatni magam, borzasztóan irritálnak ezek a dolgok, és úgy látom, hogy a férjem nincs tekintettel rám minimálisan sem. Járt valaki esetleg hasonló cipőben? Mi lett a megoldás? (Hab a tortán, hogy a gyerekünk nevelését illetően - pl. asztali viselkedés - nem értünk egyet. Én azt tartom jónak, amit nekem otthon tanítottak, szerinte ezek felesleges dolgok. De ez egy másik kérdés.)

2021. aug. 21. 15:27
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha kenyszerbeteg, es tic szeruen harakol, az termeszetesen szornyu, ugyanakkor te is tudhatnad, hogy arra bizonyos anti-depresszans jo, terapia meg nem tunik eletszerunek. De a tusszentes az van, akinel lehet, hogy szinhaz, de van, aki oriasit, hatalmasat, hangosat tusszent, es ha a te gyerekszobadban nevelik, allando buntetest kapott volna.
2021. aug. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem szereted a férjedet, ezért idegesít
2021. aug. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

22-vel értek egyet, ha szeretnéd igazán akkor nem zavarna ennyire.

Természetesen ha kultúráltabb típus vagy,akkor alapvetően nem tolerálod az ilyesmit. Viszont a szeretet elfogadóbbá teszi az embert, de nálad férjed felé ez nincs meg.

2021. aug. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!