Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagyon idegesít, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon idegesít, hogy a férjem tüsszög, krákog, csámcsog. Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
Mindig zavart, mondtam is neki, de az utóbbi időben már rendesen futkározik rajtam a hideg. Engem úgy neveltek, hogy nem illett hangosan, teátrálisan tüsszenteni, krákogni főleg nem, az asztali viselkedést is nagyon komolyan vették (szürcsölés, csámcsogás kizárva). Felfogtam, hogy a férjem egy megengedőbb, rugalmasabb családban nőtt fel és őt ezek a dolgok nem zavarják, csinálja is. Többször beszéltem vele arról, hogy ezekről a dolgok engem zavarnak, kellemetlenül érzem magam és ideges leszek, de megértem hogy nem szándékosan csinálja. Ma már ott tartottam, hogy a tanulásra hivatkozva külön ebédeltem, mert tudtam, hogy nagyon felidegesíteném magam. Nem tudom mit tegyek, hiába próbálom nyugtatni magam, borzasztóan irritálnak ezek a dolgok, és úgy látom, hogy a férjem nincs tekintettel rám minimálisan sem. Járt valaki esetleg hasonló cipőben? Mi lett a megoldás? (Hab a tortán, hogy a gyerekünk nevelését illetően - pl. asztali viselkedés - nem értünk egyet. Én azt tartom jónak, amit nekem otthon tanítottak, szerinte ezek felesleges dolgok. De ez egy másik kérdés.)

2021. aug. 21. 15:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
97%
Levegőt vehet?
2021. aug. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
97%
Felre ne erts, akitol irtozom, annak a puszta jelenlete is irritalo. De nem is szoktam hozzamenni.
2021. aug. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
A tüsszentést nem értem én is. Nő létemre sanos néha nálam is előfordul hogy hatalmasat tüsszentek. Próbálom én visszafogni, de nem mindig sikerül. a csámcsogást és társait megértem. Ha régen nem zavart ez ennyire, csak mostanában kezdett el, valószínűleg elkezdtél kiábrándulni a férjedből.
2021. aug. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Azoknak, akik azt kérdezik, hogy korábban mi volt. Így kezdődik a leírás: „Mindig zavart, mondtam is neki."


13, Ugyanannyira zavar, ebben nincsen különbség. Reméltem, hogy lesz változás, ha nem is mindegyik területen, de legalább némelyiken, tekintve hogy ezt teljesen egyértelműen megbeszéltük.


A tüsszentésre úgy általánosságban azt tudom mondani, hogy annyi ház, annyi szokás. Nálunk ez volt a szokás és sokkal korrektebbnek tartom, mint amikor valaki semennyire nincsen tekintettel a környezetére. Néha nekem is kicsúszik egy-egy nagyobb tüsszentés, de nem játszom túl. Alapvetően megpróbálok tekintettel lenni a másokra, szerintem ez alap. De olyan szerintem nincs, hogy soha nem sikerül legalább minimálisan disztingválni, ott már szándékról van szó.

2021. aug. 21. 21:28
 15/23 anonim ***** válasza:
94%
Arra még mindig nem válaszoltál, hogyha krákogni kell, azt hogyan tartsa vissza? Nekem volt egy nyaki műtétem és akkor is krákogtam, ha kellett. Hidd el, nem direkt. Szóval ezt én nem is értem.
2021. aug. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Ramiz ***** válasza:
72%

Én felvenném vele a versenyt, de legalábbis tartanám az iramot:)

Írtad, hogy nálatok nem volt szokás, ezért szerintem előtte gyakorolj magadban, mikor ő nincs otthon.


-tüsszentés: őrölt borsos zacskóba szipp, majd mikor érzed, hogy mélyről elindult a levegő, már akkor megformálod a H betűt, és folytatod egy elnyújtott hapcival, amit jól hallhatóan kiejtesz. Később már gond nélkül hangosan tudod kiadni magadból.

-a csámcsogás szintjére ha nem akarsz lemenni, akkor is vannak még lehetőségek, pld italok szürcsölése, rágógumi erőteljes rágcsálása.

-a krákogást szerintem nem tudod neki viszonozni, ha alapvetően te nem érzed azt hogy ösztönösen kellene. Viszont ezt is lehet kreatívan helyettesíteni, mikor elegendő felesleges nyáladék összegyűlt, egy jól irányzott láma-köpetet küldesz a szemetes felé, mikor ő a helyiségben tartózkodik.

STB.

2021. aug. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
15, neki nincsen semmilyen panasza. Nem kell keverni a szezont a fazonnal, gondolod, hogy ha egészségügyi oka lenne, ki lennék akadva? Szerinte ez a fogmosás része, illetve "zavarja a nyál a torkában". Az apám (orvos) többször is megnézte, nincsen semmi baja, még a férjem is azt mondja, hogy ez egy szokás, ami így alakult. Nem kell mindig rosszindulatú feltételezésekbe bocsátkozni, senki nem most jött a 6:20-assal.
2021. aug. 22. 07:46
 18/23 anonim ***** válasza:
96%
Irigylem a problémáid...
2021. aug. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Én viszont nem irigylem a szövegértésedet, megnyugodhatsz.
2021. aug. 22. 10:51
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

19.


Krákog úristen gyalázat :DDD

2021. aug. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!