Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagyon idegesít, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon idegesít, hogy a férjem tüsszög, krákog, csámcsog. Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
Mindig zavart, mondtam is neki, de az utóbbi időben már rendesen futkározik rajtam a hideg. Engem úgy neveltek, hogy nem illett hangosan, teátrálisan tüsszenteni, krákogni főleg nem, az asztali viselkedést is nagyon komolyan vették (szürcsölés, csámcsogás kizárva). Felfogtam, hogy a férjem egy megengedőbb, rugalmasabb családban nőtt fel és őt ezek a dolgok nem zavarják, csinálja is. Többször beszéltem vele arról, hogy ezekről a dolgok engem zavarnak, kellemetlenül érzem magam és ideges leszek, de megértem hogy nem szándékosan csinálja. Ma már ott tartottam, hogy a tanulásra hivatkozva külön ebédeltem, mert tudtam, hogy nagyon felidegesíteném magam. Nem tudom mit tegyek, hiába próbálom nyugtatni magam, borzasztóan irritálnak ezek a dolgok, és úgy látom, hogy a férjem nincs tekintettel rám minimálisan sem. Járt valaki esetleg hasonló cipőben? Mi lett a megoldás? (Hab a tortán, hogy a gyerekünk nevelését illetően - pl. asztali viselkedés - nem értünk egyet. Én azt tartom jónak, amit nekem otthon tanítottak, szerinte ezek felesleges dolgok. De ez egy másik kérdés.)

2021. aug. 21. 15:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%
Mi van?? A tüsszentés? Hát hogyan kellene tüsszentenie egy férfinak??
2021. aug. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
97%
A tüsszentést én sem értem, ha én tüsszentek, azt még a három szomszéd is hallja 🙂🙃 a csámcsogást és a szürcsölést azt még megértem, az nem túl illendő az asztalnál.
2021. aug. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
55%

Szexrobot kell neked :)



37F incel

2021. aug. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%
Légy toleránsabb. Bár a csámcsogást én sem bírom, legalább ezen változtathatna.
2021. aug. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%

Korábban nem zavart, mármint a házasságkötés előtt?

Illetve amikor szóltál neki, nem változtatott rajta?

2021. aug. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
97%

Nekem nagyon jo neveltetesem volt, de azert a csaladban tobben is ugy tusszentunk, mint egy foldrenges, mashogy nem megy.

Szerintem az idegzeted gyenge vagy allergias vagy a ferjedre.

2021. aug. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
95%
6-os vagyok. De amugy zsebkendobe tusszentunk.
2021. aug. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
50%
#7 Már ha van kéznél 🤷‍♂️
2021. aug. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
97%

Mindenkinek vannak rigolyái meg tikkjei.

Rossz lehet neked ezekkel

2021. aug. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
96%
És ha krákognia kell, azt hogyan tartsa vissza csak úgy őszintén? Én nem tudom, hogy hogy kell.
2021. aug. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!