Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan választottatok tanút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan választottatok tanút magatoknak?

Figyelt kérdés
2021. aug. 18. 20:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
83%

Nálam vacillálás volt a két barátnőm között, akik egyébként testvérek. Végül arra esett a választásom akinek köszönhetem, hogy megismertem a férjemet :)

A másik barátnőmtől kicsit tartottam, hogy miként viselné ha ő lenne a tanúm, mert neki soha nem volt semilyen kapcsolata még :( Mindig csak látta a húga kapcsolatait, az én kapcsolataimat...


A férjem felkérte az egyik gyerekkori barátját, de neki egy másik esküvőn volt jelenése, így felkérte a másik legjobb barátját.

Az első felkért barátról meg kiderült az esküvő előtt, hogy covidos lett, így el sem tudott volna jönni.

2021. aug. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Férjemnek a legjobb barátja volt, nekem a legjobb barátnőm.
2021. aug. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Még kamaszként megbeszéltük hárman lányok, hogy kinek ki lesz a tanúja. A két barátnőm már házas és betartották ezt a gyerekkori fogadalmat, szóval már csak rajtam lesz a sor. :))
2021. aug. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a tesómat választottam volna, ha évekkel korábban nem jelenti ki, hogy ő nem akar az én tanúm lenni. Kicsit rosszul esett akkor. Később lett egy nagyon jó barátnőm, vele elhatároztuk, hogy egymás tanúi leszünk. Az én tanúm ő lett. Rá pár évre volt az ő esküvője, de ő meg sem hívott a jó kapcsolat ellenére, mert nem volt pénzük és szerény esküvőt terveztek szűk körben. Nekem nagy csalódás volt, mert már kitaláltam, hogy kiteszek ajándékpénz terén is, mint leendő tanú. Hát, nem jött össze. Harag nincs, de a tüske megmaradt bennem.
2021. aug. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!