Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan választottatok tanút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan választottatok tanút magatoknak?

Figyelt kérdés
2021. aug. 18. 20:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem volt nehéz, mind a kettőnknek a testvére volt.
2021. aug. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

A testvéremet kértem meg. Nem volt nehéz döntés, adta magát és csak egy testvérem van, szóval választani se kellett.

Ha neked nincs vagy nem vagytok jóban, akkor még a legjobb barátot szokták sokan választani.

2021. aug. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a legjobb barátnőm lesz, én aszerint, hogy kiben bízom legjobban, ki ismer nagyon és ez ő.
2021. aug. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Mivel nekem nincs egy barátnőm sem, evidens volt, hogy a párom húga legyen.


A páromnak meg a legjobb barátja lett, mert nekik ez régi fogadalmuk volt.


Az első férjemnél az ő barátai voltak a tanúink.

2021. aug. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%

Nekem kicsit kalandos volt. Van egy barátnőm, akivel megbeszéltem még pár éve, de jelenleg nagyon rottyon van egészségügyileg (szívbetegség, 3 különböző autoimmun), úgyhogy egy másik barátnőmet választottam. Nos, neki agydaganata lett, megműtötték, azóta se sikerült a megfelelő gyógyszert megtalálniuk számára, és epilepsziás rohamai vannak. Szóval nyilván nem fogom végül ezzel terhelni. És itt kifogytam a közeli, kedves barátnőkből 😅 Végül egy nagyon régi, nagyon kedves férfi barárom lesz a tanúm, akivel évekig kb olyanok voltunk, mint a testvérek (ma már annyira nem szoros a barátság, de azért jóban vagyunk, és tudom, hogy számíthatok rá). Remélem neki már nem lesz semmi baja az elkövetkezendő pár hónapban.

Egyébként új barátnő kerestetik, ha nem kedves az életed. Kiváló statisztikákkal rendelkezem, mint az fent olvasható (vicc).

2021. aug. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az akkori legjobb barátnőm volt. Az esküvőnk másnapján közölte, hogy neki furcsa, hogy ilyen fiatalon férjes asszony legyen a barátnője, úgyhogy ne keressem többet. 🤦🏼‍♀️ Azóta eltelt 20 év, nem tervezem lecserélni a férjemet, de biztos, hogy valamelyik húgomat választanám.
2021. aug. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A ferjem volt kollegaja es baratja a felesegevel. Minden fontos esemenynel ott voltak, egyertelmu volt. Pikanteria, hogy az elso eskuvojen is ok voltak a tanuk, de az engem nem izgat. Raadasul mi negyen voltunk. Tobb kontinensen el a csaladunk, egy resze beteg, nem akartunk vendegeket es felhajtast.

Megis nagyon szep volt, utana negyen ebedeltunk es pezsgoztunk.

2021. aug. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%

Egyébként ez a tanu-kérdés fel van fújva. A gyakorlatban semmi jelentősége, az évek múlásával feledésbe merül.


(4-es vagyok)

2021. aug. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
kerestünk egy járókelőt, aki épp ráér.. mivel a tanunk lebetegedett.
2021. aug. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A férjemé a legjobb barátja volt. Nekem a testvérem. Eleve őt kellett volna választanom, magam se értem miért nem tettem. Eredetileg egy régi barátnőm lett volna a tanum akkor 11 éve ismertük egymást, de 3 héttel az esküvő előtt egy szánalmasan kamu szöveggel lemondta.( Az egész részvételt) Majd 1 hét múlva mégis jelezte hogy vendégként eljönne. Majd egyszerűen csak nem jött el. Se telefon, se sms. Aznap este az esküvőnk után találtam egy aznap délután 3 órakkor írt üzenetet, hogy nem jön mert nincs pénze nászajándékra, holott megbeszéltük, hogy ez nem probléma. Az esküvő amúgy ennél korábban kezdődött, valamint tudta, hogy 2 nappal előtte már nem leszek netközelben, így nem fogom tudni elolvasni.

Utóbb bevallotta, hogy nagyon irigy volt, amiért társra találtam és nem akarta végignézni úgy, hogy ő szingli, magányos( egyébként azóta is), ezért nem jött el. Azóta, 10 éve egyáltalán nem beszélek vele. :(

2021. aug. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!