Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális, ha minimális féltéke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha minimális féltékenység sincs a férjemben?

Figyelt kérdés

Ma valahogy szóba került, hogy ha látná, hogy másnak is tetszem, féltékeny lenne-e. Azt mondta, hogy nem, tetszene neki, ha másnak is tetszenék. Ez furcsálltam. Azt mondta, ha ő tetszik más nőknek, az is tetszik neki, hiszen az azt jelenti, még jól néz ki és az is tetszene neki, ha én tetszenék más férfiaknak, mert az is ezt jelenti. És hogy megbízok bennem, biztos benne, hogy sohasem csalnám meg, mert szeretem.

Ez igaz is persze, és örülök, h megbízik, de egy pindurka, amolyan egészséges féltékenység nem lenne normális? Van két gyermekünk. Vajon ezért gondol engem betonbiztosnak? Mert egy nő két gyerekkel már nem olyan jó parti? Ha ennyire nem érdekli, ha megnéz más vagy tetszem másnak, sőt még örül is neki, az nem azt jelenti, hogy már nem túl szerelmes?



2021. aug. 13. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne kombinálj... Én sosem voltam féltékeny, ha nem adtak rá okot, mert bízom magamban és a páromban is. Az pedig nem ok, hogy tetszik a párom másoknak.
2021. aug. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Abban még valóban nincs semmi, ha te bejössz másoknak. Sokaknak imponáló, hogy vonzó a párjuk.

Ha arra sem húzza a száját, hogy neked feltűnően bejön valaki, az már furcsább.

2021. aug. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

nő vagyok mégsem vagyok féltékeny típus...

örülnék ha végre ilyen pasim lehetne mert nem kellene állandóan veszekedni h ki kit csal meg vagy nem ...

2021. aug. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"egy pindurka, amolyan egészséges féltékenység nem lenne normális?"

Egészséges önképpel, önértékeléssel rendelkező személyeknél nem.

2021. aug. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!