Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért csinálják a nok ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják a nok ezt?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kivételnek!! De én is házas vagyok és nem művelnek ezt amit a mai nap hallottam, Gyönyörű fiatal nő jön ki a boltból erre egy házaspár veszekedni kezdett ,a nő kiabált a férjével ,H nézheted ez a nő neked nem fozne és másnak sem.😀😀😀Wtf? Azért mert szép és csinos nem főz valaki? Az ismerősi körömben sokkal jobb háziasszonyok ,és rendszerező nők azok akik ápoltak is.Miert azzal akár egy egy nő egy másikat lehuzni ,H biztos nem főz meg ilyen olyan....Persze a feleség aki veszekedett a férjével egy elhízott ,csapott hajú nő volt.

2020. jún. 3. 12:14
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Maximálisan megértem ha ennyire negatív lesz egy nő akinek lószart nem csinál otthon a párja. Persze, hogy a tököd kivan minden igényes nővel ha arcot mosni nincs időt mert úgy kell életben tartani a semmirevaló palidat mint egy 2 éves csecsemőt és 8 óra meló után még otthon ganézol segítség nélkül.
2020. jún. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
igazat adok az elsőnek, de az gáz, hogy kinézet alapján ítél meg mást az említett feleség.
2020. jún. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

1: ki milyet szakít, olyat szagol. Ő ment hozzá az óriáscsecsemőhöz, nem tartottak pisztolyt a fejéhez valószínűleg.

Amúgy ezek ilyen tipik prolik. Ha valaki jól néz ki, akkor tuti nem tud nokedlit szaggatni, mert az atomfizika ugyebár :D Eddig terjed az agykapacitásuk.

2020. jún. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Megmosolyogtató, mikor a férfiak előadják, hogy nem tudják, mi a bajuk az állítólag házsártos feleségüknek. Gondolom a pasas mereszti a pitsáját otthon és természetesnek veszi, hogy a nő vezeti a háztartást, ha van gyerek, akkor az is az ő dolga, aztán a sok szar miatt nem tud úgy kinézni ahogy akar (vagy épp a közösen lehúzott évek miatt a férfi korához passzol, nem egy fiatal punci). Erre ez a csótány még csorgatja is a nyálát, mert neki jár.


Tény, nem a külsőn múlik a főzéstudás és a háziasság, de önmagában azért is szakítanék, ha úgy kellene főznöm, hogy az az alap és le van szarva, mennyire töröm magam. Ha emellett az utcán még meg is szégyenítenek azzal, hogy mást bámulnak, akkor meg aztán végleg.

2020. jún. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Ha Orbán bevezetné, hogy az iskolában 1. osztálytól gimis ballagásig minden áldott nap belevernék a gyerekek fejébe, hogy "ne általánosíts, mert kiba szott hülyének tűnsz tőle" akkor eskü rá szavaznék.
2020. jún. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Nem kell szerintem ebbe sokat belelátni. Csak a leírt jelenetre reagálva: a feleség megcsúnyult a házasság alatt, és már nem tud más értéket felmutatni, mint a háztartás vezetését, a főzést és gondolom ez frusztrálja. Ennyi.
2020. jún. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Utolsónak maximálisan igaza van.
2020. jún. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem minden nő azért van elhizva mert a férje egy csecsemő és nem tud emiatt adni magára.Ismerek én olyan nőt akinek a férje segít nem dolgozik és a nagyszülők mindennap ott vannak segíteni ,mást sem csinál mint cigarettazik a teraszon.Es ismerek két gyerekes anyukát aki segítség nélkül munka mellett,edzeni jár mert fontos a külseje.Nem kell mindig mindent a férje fogni.En is egyedül nevelem a lányom a férjem kamion sofőr alig látjuk,nagyszülők nincsenek és mégsem vagyok elhizva zsíros hajjal stb.Ha kell éjjel 1 mosok hajat ,vagy van hogy akkor főzöm másnapra a kaját mert sok dolgunk lesz és másképp nem lenne kaja .
2020. jún. 5. 13:11
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a baja, hanem hogy ő az aki most főz rá, és mégsem nézi nőnek.

Egy vadidegent meg igen.

2020. jún. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A főzés, mosástól még egy nőt nem néztek NŐNEK. Pasiknak nem ez kell, minden látszat ellenére.
2020. jún. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!