Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van esély újra feléleszteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély újra feléleszteni a lángot egy házasságban?

Figyelt kérdés

Gondolom a többség úgy érzi, hogy bizonyos eltelt év után már nem olyan a tűz, mint az elején.

Vissza lehet szerezni? Mi teszünk érte, de néha elgondolkodtat a dolog.

Lehet ugyanazt érezni újra es újra a párunk iránt, amit az elején?

Mert az ember, aki erre az izgalomra vágyik félő, hogy más felé nézelődik…

Nem csináltam semmit, csak szeretnék elébe menni a dolgoknak, mert azt vettem észre, hogy egyre jobban esik másoktól a bók, ha felfigyelnek rám, pedig a férjem is igazán törődik velem.


2021. aug. 2. 11:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
49%
35-40 közt jársz, és szeretnéd újra megélni a szerelmet, amíg fiatal vagy? Hasonló korú házas nőknél gyakori ez az érzés.
2021. aug. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%

Van.

Új élmények, újdonság az ágyban (vagy egyáltalán,szex, ha az nincs), törődés,figyelmességek.


Értékelendő, hogy elébe mész a dolgoknak és nem hagyod, hogy elfajuljon a helyzet. Remélem, a házastársad is partner lesz benne. Sok sikert!

2021. aug. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálunk csak akkor ébredt fel ez a láng, amikor más pasi került a képbe. Mármint a férjemben ébredt fel. Ha nálam már képben van valaki más, ott vége.
2021. aug. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt már soha nem fogod érezni, mint az elején. Tapasztalatból mondom. 29 éves kapcsolat. 48F
2021. aug. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

1: Igen, 37 éves vagyok, 13 év házasság. Megnyugtató, hogy nem vagyok egyedül az érzéssel. 3 iskolás gyerekünk van.

Aktív vagyok, sportolok, fiatal akarok maradni, és valahogy jött ez az érzés...


2: szerencsére a férjem is partner, csak engem ijeszt meg, ha valaki más iránt izgalmat érzek, ami elő is fordult.


4: tudom, hogy ugyanaz már nem lesz...Még ha fel is dobjuk, és az, hogy szeretjük egymást, úgyis mindent felülír. Csak mostanában úgy érzem magam, mint egy bolond tizenéves, aki vágyik a kalandra. Sokat erre gondolok, és valahogy megnyugtatna tudni, hogy ez csak átmeneti érzés..

2021. aug. 2. 12:09
 6/20 anonim ***** válasza:
81%
Újítások bevezetésével lehetséges.
2021. aug. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok, ezek szerint ráhibáztam. A kérdés tehát igazából arról (is) szól, hogy mit tegyél, ha megtetszik egy másik férfi. Talán már fel is bukkant valaki a környezetedben, akinek jólesik az érdeklődése.

Nem lehet más helyett bölcsnek lenni. Van, aki ilyenkor bevállal pár titkos kalandot, és megússza. Más új életet kezd az új szerelmével. Van, aki hűséges marad, és a) később örül, hogy ellenált a kísértésnek; b) megbánja, hogy elszalasztotta a boldogságot. És van, aki két szék közt a pad alá esik.

Egy életed van, 5-10 év múlva már kevesebben vesznek észre. Viszont sokan mindent megadnának egy olyan társért, aki egy életen át kitart mellettük. Te döntesz.

2021. aug. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
58%
nincs.és az újdonság varázsa egyre erősebben fog hatni rád.45f
2021. aug. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
8: de akkor minden házasság eljut erre a pontra...?
2021. aug. 2. 15:00
 10/20 anonim ***** válasza:
60%
Az újdonság varázsát senki nem tudja hozni tizenév után. Te döntesz, langyos fos házasság, próbáltok javítani ha mindketten akarjátok, ideig óráig esetleg működik vagy új élet. Olyan mint volt soha nem lesz ha már kifelé kacsintgatsz.
2021. aug. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!