Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Volt férjem azt mondta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt férjem azt mondta, hogy vagy átváltozóművész olyanná, amilyet ő akar vagy viszlát. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elváltunk, együtt lakunk, mert 2 fizetésből tudjuk fizetni az albérletet +rezsit, ételt, az én fiam dolgait.

49 éves, én 32.

Azt mondta, olyan helyre költözhetünk, amilyet ő akar, a hajamat festessem olyan színűre, amilyenre ő akarja. Néhány hónapja ezt nagyon durván sulykolja, mintha másik ember lenne.

8 éve házasodtunk, a fiam 10 éves, volt párom meghalt.

Ismerősök szerint maradjak vele, de ne dőlnek be a hülyeségeinek, és keressek egy partnert folyamatosan, akivel szeretjük egymást. X hónapja senkit nem találtam, dehát ennek idő kell úgy is.

Minden rokonom az ő pártját fogja, mondván ő a férfi, ő az úr a háznál, minek hisztizek.

Szerintetek is járjak nyitott szemmel, ez a legjobb, amit tehetek? Vagy...?


2021. aug. 1. 15:06
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Szobát gyerekesnek nem adnak ki, próbáltam. Érdemes lenne barátnőket is keresnem titokba (mert ő nem engedi), köszönöm az ötletet.


Gyerekkel külföldön milyen munkát tudnék végezni? Angolul és németül tudok társalgási szinten (nem iskolából tanult módon, hanem konyhanyelven), más nyelveken nem.

2021. aug. 1. 15:36
 12/24 A kérdező kommentje:

Nem vagyok benne jártas, hogy egy szakmunkás bizonyítvánnyal + érettségivel mi az a munka, amivel vidéken fenn tudnék tartani egy albérletet is, kettesben a fiammal?

Köszönöm előre is.

2021. aug. 1. 15:38
 13/24 anonim ***** válasza:
13%

"Volt férjem azt mondta"


"volt párom meghalt"



Fantasztikus! Az egyik a sirbol beszel, a masik atvaltozomuvesz. A GYK az internet csodaja....



37F incel

2021. aug. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
#11: Nem írtad, mi a szakmád. Külföldön a szokásos, étterem, takarítás, illetve beteg, idősgondozás. ha el tudnál végezni egy ápolónői, gondozoi tanfolyamot, akkor sok lehetőséged lenne.
2021. aug. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Dombon ülő vadászkutya legyek ha értem. Egy elvált férj mit ugathat meg fenyegetőzhet? Ha ilyen kényszerű gazdasági közösségben élnek is az elvált felek, akkor is függetlenek egymástól. Milyen jogon ugathatna egy pasi hogy hogy nézzen ki valaki akihez semmi köze, és ha nem úgy néz ki akkor kirakja az albérletből.

Na mindegy. Csak a szokásos mesemondók egyike. Annyira bugyuta történetek...

2021. aug. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha kettőtök fizetéséből tudjátok fizetni az albérletet, akkor neki is szüksége van rád, nem? Ráadásul az gondolom neki is előny, hogy nem csak 2 hetente láthatja a gyereket. Így mégis mire fel szabja a feltételeit?

De ha ő egyedül is fenn tudná tartani, akkor se lenne hozzá semmi joga. Ha felesben fizetitek, akkor közös döntés, hogy hol lakjatok, a külsődbe pedig semmi beleszólása. Ne hagyd magad, a rokonokra meg ne hallgass, ha ilyenek.

2021. aug. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Én pl gyárban kezdtem dolgozni Angliában anno. De a raktári meló is jól fizet. A lényeg, hogy még most lépj le mielőtt túl késő lenne. A gyerek az ővé?
2021. aug. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

A fiam nem az övé.

A külföldi gyári munka/felszolgálás tetszik, de a gyereket hová lehet tenni addig? Mások ezt hogy oldják meg?

Beírassam azonnal iskolába ott, ahol mondjuk 3 nap próbanapra megyek? Vagy ezt hogy érdemes? Bébiszittert sem tudom, hogy milyen áron van. 10 éves a gyermekem.

2021. aug. 1. 16:04
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Amint kimész rendezd a rendezni való papírokat ls irasd be suliba a gyereket. Ahova menni fogsz, biztos lesznek más külföldiek is és akad közöttük egy-két segítőkész, aki eligazít a kezdeti lépésekben, de ne bízz vakon senkiben.
2021. aug. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

". Egy elvált férj mit ugathat meg fenyegetőzhet?"


Azt , hogy mint kiderült, a kérdező olyan környezetből jön, ahol a nőnek kuss a neve. Mindegy, hogy már nem a férje, egy áztartásban élnek, és a pasi birtokló, uralkodó módon lép fel.

2021. aug. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!