Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit lehet tenni, ha a férj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha a férj nem akar dolgozni?

Figyelt kérdés
1,5 éve veszítette el az állását és azóta csak úgy elvan. Nem keres mást, neki ez így jó. Én, a feleség a babám 4 hónapos kora óta dolgozok. Már nem bírom nézni, ahogy szinte mindig alszik.
2021. máj. 29. 22:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%

Nehéz tanácsot adni egy olyan embernek, akit ennyire semmibe néz a férje. Másfél éve? Nekem inkább az a nagy kérdésem, hogy mit kerestek még együtt? Azért nem válsz, mert akkor nem tudná magát fenntartani vagy mi? A pici gyerek kedvéért sem keres munkát? Nulla szülői ösztön, párunk semmibe nézése... hmmm, nekem nem kéne több a váláshoz.

Leegyszerűsítve: azért csinálja, mert te hagyod. Nem kell görcsösen együtt tartani a családot a gyereket használva pl. kifogásként. Lehetsz boldog mással. És ő is lehet boldog mással.

2021. máj. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Mivel magyarázza?
2021. máj. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Azzal magyarázza, hogy keres, de nem talál. Valójában nem keres. Otthonról dolgozok a vírus kezdete óta és látom, hogy mit csinál. Nem keres munkát, filmet néz.
2021. máj. 29. 23:19
 4/25 A kérdező kommentje:
Azt mondja, hogy inkább segít nekem. Főzni szokott, ennyi. Minden más házimunkát én csinálok. Beszéltem már vele többször is. Mondtam, hogy ez nekem így nem jó. Nem változik semmi.
2021. máj. 29. 23:20
 5/25 anonim ***** válasza:
80%
Dobd ki.
2021. máj. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
73%
Várj, számoljunk kicsit. 1,5év=18hónap. 9+4=13hónap. Biztos jó ötlet volt vele gyereket vállalni? Mit lehet tenni? Elválni, vagy feljönni a gyikre sírni🤷
2021. máj. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
90%

6-os, a gyerek 4 hónapos kora óta dolgozik, nem mostantól... Lehet már egy év is eltelt. Ergo dolgozott a férj mikor megfogant.

Kedves kérdező, választás elé kell állítani, nem lehet a covidra vagy bármi másra fogni. Vagy küld el egy gyárba ahol mindig van felvétel, ha nem tetszik neki akkor le kell lépni, nincs mese, csak visszahúz.

2021. máj. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
97%
#7! Igen, közben én is rájöttem, bocs, késő van. Mivel babát írt, 1 éves alá tenném, de így bármelyik lehet. Vagy a gyerek előtt kezdte a pasi, vagy utána, szóval ebben igazad van. Ettől függetlenül válnék. Nem nagyon tudom elképzelni, hogy adott egy "mintaférj", aki pont, amikor a legnagyobb szükség lenne rá, úgy dönt, hogy mostantól a kanapén fekvés és farokverés lesz a munkája. A párja meg majd eltartja őt is, meg a gyereket is.
2021. máj. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
94%
Rohadt türelmes vagy. Dolgozol a munkahelyeden, dolgozol itthon, miközben a férjed másfél éve otthon henyel.
2021. máj. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
92%
A depresszió nem játszik? Egy ember akkor produkál ilyen tüneteket (motiválatlan, sokat alszik). Én először elküldeném szakemberhez, mielőtt bármi mást tennék. Nyilván eztnem lehet ésnem is kell a végtelenségig tűrni, de ha tényleg mentális problémája van, azt kezelni kell.
2021. máj. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!