Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit lehet tenni, ha a férj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha a férj nem akar dolgozni?

Figyelt kérdés
1,5 éve veszítette el az állását és azóta csak úgy elvan. Nem keres mást, neki ez így jó. Én, a feleség a babám 4 hónapos kora óta dolgozok. Már nem bírom nézni, ahogy szinte mindig alszik.
2021. máj. 29. 22:49
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
51%

Biztos vagy ebben hogy nem akar?

Engem a saját szüleim szidtak össze-vissza mindenki előtt, miközben még takarító vagy konyhai kisegítő munkákra sem hívtak vissza, éjszaka bőgtem, hogy nem érek semmit 3 szakmával sem...

Szóval ne hidd azt, hogy könnyű új állást találni esetleg ha tudsz segíts neki ebben. A házimunkát meg csinálja teljes egészében ő ha már otthon van, én mindent elvégeztem ilyenkor.

2021. máj. 30. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
68%

Felemeled a feneked osszepakkolod a gyereket es magad majd 2-3 hetre hazamesz a szuleidhez

Kozben kitoltod a valasi papirokat es az orra ala nyomod h irja ala.

Majd bemesz a birosagra es beadod.

2021. máj. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
29%

Aki lepontozott remelem tud is állást,nem csak a szája nagy! Mai világban nehéz munkát találni és ne feledjétek BÁRKI kerülhet ilyen helyzetbe, egyetemet végzett emberek is nem találnak munkát!

Nem a válás a megoldás! Vagy attól több munkája lesz? Ugyanott leszel vele... m

2021. máj. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
70%
13: Ez nem igaz. Aki akar dolgozni, az tud is.
2021. máj. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
22%

14 Nagyon könnyen beszélsz, leeshetsz még a magas lóról. Akarok dolgozni, sok helyen szóba sem állnak velem, pedig elvállalnék nem szakmámba vàgó dolgokat is.

Kívülről könnyű elkönyvelni a kérdező férjét, lehet, hogy keres de ha egyszer nem veszik fel dolgozni akassza fel magát???!!! Ha a feleség lenne ilyen helyzetben akkor is ágálnátok??! Hiszen bárkivel megeshet!

2021. máj. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
86%

Nem kívülről ágálok. Van már némi élettapasztalatom hogy tudjam, aki akar dolgozni, az dolgozni is fog. Pláne ha még gyereke is van! Mi lenne ennél nagyobb motiváció?

Nem felakasztani kell magát, hanem összeszedni. A feleség ilyentén helyzetében ugyanezt mondanám. Egyikünknek sem könnyű, üdv a felnőttek közt.

2021. máj. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
12%
16 Énis megtapasztaltam, és épp ezért tudom ,lehetne megértőbb vele. Az hogy van gyereke inkább hátrány a munkáltatók szempontjából.
2021. máj. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
88%
Elég megértő volt már másfél évig. Erre nem gondolsz? Ez a "férfi" sem otthon nem veszi ki a részét a házimunkából, sem munkát nem keres. Milyen kényelmes nem? Az asszony ellátja a gyereket, megcsinálja a házimunkát és eltartja. Ő meg csak főz néha és döglik meg sorozatokat néz. Végül is lehet hogy szerinted ez a normális a családapák életében és ehhez megértésre van szükségük, de szerintem nem. A gyerek meg inkább az anyák munkakeresésekor hátrány, nem az apákénál. Ne keress már mindenféle kifogást mert együtt érzel vele. Én meg az anyával érzek együtt, mert abszolút diszfunkcionális családban övé a teher nagyobb része és a gyerek is ezt tanulja.
2021. máj. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
18 Nem kifogás, sok esetben a férfiaknak sem könnyebb!!!!
2021. máj. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem.
2021. máj. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!