Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Volt férjem azt mondta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt férjem azt mondta, hogy vagy átváltozóművész olyanná, amilyet ő akar vagy viszlát. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elváltunk, együtt lakunk, mert 2 fizetésből tudjuk fizetni az albérletet +rezsit, ételt, az én fiam dolgait.

49 éves, én 32.

Azt mondta, olyan helyre költözhetünk, amilyet ő akar, a hajamat festessem olyan színűre, amilyenre ő akarja. Néhány hónapja ezt nagyon durván sulykolja, mintha másik ember lenne.

8 éve házasodtunk, a fiam 10 éves, volt párom meghalt.

Ismerősök szerint maradjak vele, de ne dőlnek be a hülyeségeinek, és keressek egy partnert folyamatosan, akivel szeretjük egymást. X hónapja senkit nem találtam, dehát ennek idő kell úgy is.

Minden rokonom az ő pártját fogja, mondván ő a férfi, ő az úr a háznál, minek hisztizek.

Szerintetek is járjak nyitott szemmel, ez a legjobb, amit tehetek? Vagy...?


2021. aug. 1. 15:06
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
* Volt férjem azt mondta, hogy vagy átváltozok olyanná, amilyet ő akar vagy viszlát. Szerintetek mit tegyek?
2021. aug. 1. 15:07
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiába a volt férjed. Ha a talptörlője akarsz maradni minek váltál el? A rokonaid meg egy nagy nullák, már bocs.
2021. aug. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd ott. Most.
2021. aug. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Nem tudok egyedül egy albérletet fizetni + beteremteni az alapvető dolgokat sajnos. Arra nem elég a fizetésem.

Legszívesebben én is ott hagytam volta ezerszer, folyamatosan.

A rokonaimmal én úgy döntöttem, hogy a kapcsolatot megszakítom.

2021. aug. 1. 15:18
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
keress másik munkahelyet.
2021. aug. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Szülőkhöz esetleg nem tudsz menni?
2021. aug. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

A munkahelyem a végzettségem szerint a plafon.

Szüleim is az ő pártját fogják (ők vertek, 13 éves koromban elszöktem), mondván ő a férfi, ő az úr a háznál, minek hisztizek.

2021. aug. 1. 15:29
 8/24 anonim ***** válasza:
93%
Barátnő, akivel lakhatnál? Esetleg szobát bérelni?
2021. aug. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Vagy tudom, hogy ez merész, de mi van, ha kimész külföldre a jobb élet reményében?
2021. aug. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

A francokat ő az úr a háznál. A "szüleiddel" minek tartod a kapcsolatot?

32 éves vagy, még fiatal. Exférjed bőven az apád lehetne.

És ha nem a végzettséged szerint dolgoznál?

2021. aug. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!