Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Valaki elárulja, hogy mi a jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki elárulja, hogy mi a jó a házasságban?

Figyelt kérdés

Most nem a kormány családtámogatási lobbijára gondolnék.


Egész környezetemben csak a baxogatást, piszkálódást, elszámoltatást, vergődést, gyakran a megcsalásokat látom. Ki hogyan tudja sakkban tartani a másikat.


Örök felhőtlen szerelemmel még nem találkoztam. (leszámítva a facebookos mindenkiboldog kirakatképeket).


2021. júl. 31. 10:26
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
0%
#17 wow, nem mondod, tudod szociológusként is tudtam, h. ez itthon is így van... omg, hülyének nézel? és az iróniát nem értitek?
2021. júl. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
43%
Tisztelem azokat akik ilyen pozitívan nyilatkoznak a házasságról. Én nem vagyok ilyen. Már a hideg rázott ki attól hogy "miénk" és "közös". Én senkivel sem akarok közösködni. Közös bankszámlát pláne nem akarok. Nekem ez nagyon idegen. Nem érezném magam biztonságban, és bízni sem tudnék senkiben sem ennyire, hogy rá bízzam magam és az életemet. Ha magamnak elérek dolgokat, azt szeretném a magaménak tudni, és nem osztozni rajta. Mire fel? Azt én értem el, és nem a másik. Sajnálom ha az eltérő véleményeket lepontozzák a házasságbu:zik. #9.
2021. júl. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
17%
Sok itt a megkeseredett vénlány akit frusztrál hogy sose lesznek felvállalva komolyan feleségként, ezért lepontoznak olyanokat akik szeretik és boldogok a házasságokukban. Szánalmas.
2021. júl. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
0%

frusztrált házasok, tegyük hozzá. :)


engem lepontozni eggyel felette, mert azt írtam, h. nyilván tisztában vagyok szakmám okán is, h. Mo.-n is van özvegyi nyugdíj, és az sem lep meg, h. ffiak is kapják, kész röhej.


nem találtok lelki nyugalmat házasságpártiként, ebben élitek ki a frusztrációtokat? ez mit mond el rólatok mégis?!

2021. júl. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
87%

a szerelem nem egy papíron múlik, ha így lenne, nem volna ennyi válás.


abba bele sem gondoltok, hogy van, aki nem kér ebből a mókából, és saját felelős, felnőtt döntése, h. nem házasodik?


mert én nőként ezt vallom, soha nem akartam feleség lenni, és ezt mindig tisztáztam is, amikor épp összejöttem vkivel, h. még időben dönthessen.


most is nagyon szerelmes és kiegyensúlyozott kapcsolatban élek, fel vagyok vállalva, h. ezzel a ti hülye kifejezésetekkel éljek.


de soha nem fogok hozzámenni senkihez, nem ezen múlik.

a polgári, szerelmi házasság egyébként a modernitás terméke, társadalmi konstrukció, elsősorban jogi aktus...


millió évek teltek el úgy, h. őseink nem házasodtak, mégis szaporodtak, szerelembe estek, forgott a föld, ment az élet enélkül is...

2021. júl. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
87%
Nem vagyok megkeseredett vénlány, voltak kapcsolataim, de független- szabad személyiség vagyok, nekem vétek lenne egy házasság. Soha nem lennék boldog, a hideg kiráz azoktól amiket a házasok leírtak, akkor minek menjek hozzá valakihez? Jah, és nem pontoztam le senkit.
2021. júl. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
59%

24 Nekem tök mindegy, ki hisz a házasságban, meg ki nem. Tökre lexarom, hogy te például nem. Én senkit nem pontoztam le, csak azt, aki kretén módon állt hozzá ("nem házasodok, mert úgyis megcsalok mindenkit, EZÉRT faxság a házasság").

Mindenki le lett pontozva, az is aki házasság párti, az is aki nem, tök értelmetlenül. De már belőled is elég, "házasságpártiként" ahogy te írtad, semmi fursztráció nincs bennem, benned viszont annál több, ha már a lepontozókat is a házasságukkal alázod. Neked nincs valami gond a magánéletedben?

2021. júl. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
64%

nem képzeld, nincs.

én írtam a 25-ös választ, én vok a szociológus, pontozzál le, egészségetekre.

nektek úgy látszik, ennyi örömötök van csak.


amúgy vega is vagyok, akkor most a húszabálok külön ezért is pontozzanak le.

2021. júl. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
87%
Én sem érzem/gondolom magam vénlánynak, volt, akivel azért ért véget a kapcsolat, mert házasságot akart, én meg nem. Volt, akivel alapból ezért nem jöttem össze, szóval ez elég erős általánosítás 😀 Sőt, általában a leglepukkantabb nők mennek leghamarabb férjhez és szülnek gyereket, mert örülnek, hogy találtak maguknak valakit. Ez is általánosítás, de ilyet nagyon sokat látok, szóval nagyobb a realitása…
2021. júl. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
87%
29-es, nekem azért mert gyereket akart meg házasságot is. Hát nem tudom melyik lett volna a rosszabb számomra. Szépen elváltunk, megadom az esélyt neki hogy egy másik nővel átélje ezeket, szerintem ez így volt fair.
2021. júl. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!