Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem aggódik értem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem aggódik értem, miért csak magára gondol?

Figyelt kérdés

Férjemmel öt éve vagyunk egy pár. Ő eléggé szexorientált.

Első időkben azt hittem ez nála az újdonság varázsa, hát nem.

Volt is ebből már konfliktusunk.

Most az a helyzet hogy valami gombás fertőzésféle miatt tíz napig kúpot kell használnom nőgyógyászom utasítására. Ez idő alatt a nemi élet nem ajánlott, amit be szeretnék tartani.

Már előre félek férjemmel ezt közölni, persze nem erőszakos, csak rendesen csalódott lesz. Én meg már kezdek rosszul lenni a felfogásától, hogy ő szex nélkül nem is élvezi velem a napokat.

Korábbi kapcsolatomban ilyen probléma nem volt.

Igazából nem látom az aggódást, csak azt hogy ez most neki mekkora szívás. Azért tudom mert 1,5 éve volt már ilyen.

Nektek nem lenne rossz egy ilyen szexorientált férfival élni?


2021. júl. 22. 18:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Ismerek olyan párost ahol a lány nem csinálja az orálozást, ellenben elvárja a sráctól, hogy ő viszont nyaljon.

Semmi bdsm vagy undorító dologra nem gondoltam, de valakinek már ez is az.

2021. aug. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

20-as most már én sem hagynám rábeszélni magam, de mivel szerettem, és meg akartam neki felelni, úgy voltam vele, hogy így akkor nem keresi máshol ezeket a dolgokat, hát tévedtem. Naiv voltam, és elég fiatal, mikor összeházasodtunk, valahogy úgy volt bennem, hogy ez a dolgom, meg mert szeretem, ezért megteszem. És igen, akkoriban nem vártam el visszafelé a dolgot, és ez volt a baj. Én mindig csak adtam, nem csak szexben, és sajnos későn jöttem rá, hogy nem jó ez így. Közben lett egy gyerek, akkor már úgy voltam, hogy ő ilyen, de ha szeretem, az segít és egyben tart, nem olyan rossz ez stb. Aztán kiderült, hogy mennyire szeret, hogy szinte mindig volt szeretője, hogy még a gyerekünk keresztanyjával is kikezdett, aki a barátnőm volt. Szóval akkor léptem. 14 év házasság utána, és nem bántam meg.

És tanultam az egészből, és most már máshogy állok hozzá a dolgokhoz.

2021. aug. 6. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Így van 22. Az ember mindig tanul, az én problémám hiába tudom milyen társ való hozzám, nem találok olyat. A normális férfi általában foglalt.

De le lehet mérni egy társ szeretetét irányunkban, mennyire önző a szexben. Legalábbis szerintem.

2021. aug. 7. 10:56
 24/24 anonim ***** válasza:

23-as, hát én is akkor találtam meg a páromat, amikor úgy voltam vele, hogy már nem keresek, elég volt. Minden pasi, aki korban hozzám illő, az hülye, vagy csak a szexre megy.


És most boldog vagyok nagyon :)

2021. aug. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!