Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem aggódik értem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem aggódik értem, miért csak magára gondol?

Figyelt kérdés

Férjemmel öt éve vagyunk egy pár. Ő eléggé szexorientált.

Első időkben azt hittem ez nála az újdonság varázsa, hát nem.

Volt is ebből már konfliktusunk.

Most az a helyzet hogy valami gombás fertőzésféle miatt tíz napig kúpot kell használnom nőgyógyászom utasítására. Ez idő alatt a nemi élet nem ajánlott, amit be szeretnék tartani.

Már előre félek férjemmel ezt közölni, persze nem erőszakos, csak rendesen csalódott lesz. Én meg már kezdek rosszul lenni a felfogásától, hogy ő szex nélkül nem is élvezi velem a napokat.

Korábbi kapcsolatomban ilyen probléma nem volt.

Igazából nem látom az aggódást, csak azt hogy ez most neki mekkora szívás. Azért tudom mert 1,5 éve volt már ilyen.

Nektek nem lenne rossz egy ilyen szexorientált férfival élni?


2021. júl. 22. 18:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
Arra nem gondoltál,h ő adja át neked?Sajnos aki szexorientált az nem bírja ki egy nő mellett.
2021. júl. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%
Én nem élnék ilyen szexorientált emberrel, de most ez mit segít rajtad? Te is elhagyhatnád, mégis elviseled, nem igazán tudom mit vársz a panaszkodástól, az soha semmit nem oldott még meg.
2021. júl. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
98%

Először meg kellett volna ismerni és csak utána hozzámenni.

Ha gyereket szülsz, hogyan lesz ez? Erről már beszéltetek?

2021. júl. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%

Akkor végülis te egy guminő vagy? Te kívánod őt?

Szopd le vagy verd ki neki, vagy oldja meg ő.

2021. júl. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
54%

:D A legtöbb férfi szex orientált, vagy is helyesbítek, nekem is fontos. Nyilván kibírnám, ha égnél ott lent és kúp kell, hogy helyre gyere. Sőt el se akarnám kapni, ezért jó hogy kibírnám. Nem hiszem, hogy ne értené meg ezt. Nyilván ha nagyon kivan máshogy is tudsz rajta könnyíteni.


De ha amúgyis ennyire zavar, hogy kíván téged a párod, akkor keres mást, akinek ez nem olyan fontos, olyan is van,... De nyilván akkor meg azt írnád ki ide, hogy a párommal havonta egyszer szexelünk, mi lehet a baj? 34f

2021. júl. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Nem ő adja át, régebben is volt ilyen bajom. Talán hajlamos vagyok rá.

Nagyon szerettem azért is mentem hozzá, tudat alatt reméltem a szex fontossága idővel nála valamelyest alábbhagy.

Mióta vannak "ott lent" problémáim, nem kívánom. Csak muszáj vele lenni mert igénye van rá.

5-ös szerinted csak szélsőségek vannak?

2021. júl. 22. 20:02
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

"Nem ő adja át, régebben is volt ilyen bajom."


Nem értem az összefüggést.

2021. júl. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
78%
Aham,régebben is volt.Akkor elmondom akkor volt hüvelygombám mikor felborult a flóra,mitől borult fel,mert s másik félrekúrt.Addig míg vele voltam időközönként kijött,aztán mikor lebukott és kidobtam érdekes módon nincs ott lent problémám.
2021. júl. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
5 - ös vagyok. Nem csak szélsőségek vannak. De ha már az elején is ilyen volt és te még a kapcsolat elején is azt remélted, hogy alábbhagy a dolog,... akkor rosszul választottál párt. "Nagyon szerettem" Már nem szereted? Vagy mennyi lenne szerinted a normális mennyiségű szex?
2021. júl. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
77%

Hát hogy konkrétan a kérdésedre válaszoljak: egy vibrátor is jobb társ egy nőnek, mint egy ilyen hulladék pasi.


Jobbulást

2021. júl. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!